Новости ›› Полтава и область

У Полтаві студенти Української академії лідерства проводять уроки про Революцію гідності школярам

19.02.2020 17:12 | просмотров: 4359
З 18 по 21 лютого у полтавських школах студенти місцевого осередку Української академії лідерства (УАЛ) проводять з учнями 10-11 класів театралізовані уроки, щоб згадати про події та цінності Революції Гідності.

Цикл зустрічей став приурочений до днів пам’яті розстрілу Небесної Сотні 18-21 лютого 2014 року. Першою із п’яти шкіл у яких проведуть такі інтерактивні уроки стала Полтавська гімназія №17. Окрім презентації із фото та відео студенти розказали про хід подій на майдані у театралізованій формі: на сцені вони вибудували барикаду з мішків, палиць, шин і бочок. УАЛівці були вдягнені в каски і прапори. Дівчата наживо співали відому пісню “Пливе кача”, а також про свій Майдан розказала киянка і учасниця подій Оксана Підопригора.

“Мені сподобався захід у незвичному форматі і пісня, яку дівчата заспівали наживо, а ще інсталяція з бочками, шинами і касками була цікавою. Наприклад, у мене в родині тема Майдану обговорюється часто. А ось школярі, роблячи висновки з чуток в інтернеті, іноді посміюються. Важливо згадувати про події Революції кожного року, бо це старт змін в нашій країні. Майдан це про гідність, свободу, про право голосу”, — ділиться своїми враженнями учениця 11 класу Каткова Руслана.

“Ця тема є дуже важливою для становлення молоді, що не оминула більшості українських родин. Це наша історія, після майдану такою потужною силою генерувалися реформи й зміни. Тільки від нас залежить виховання і розвиток дітей в школах. Я вдячна студентам Української академії лідерства, вони хвилювалися, але знали, що вони будуть розповідати. Дівчата й хлопці уважно поставилися до публіки і нікого не примушували слухати. Вони це зробили у новій формі. Замість зайвих промов УАЛівці організували інсталяцію і щирий виступ дівчини, що була на майдані. Ця форма зустрічі має донести сенс,”— ділиться заступниця директора Людмила Дмитрівна Говтвяниця.

Студенти полтавського осередку УАЛ пояснили чому саме вирішили організувати таку низку акцій:
“Більшість з нас пам‘ятає лише пару моментів з цих важливих змін у нашій державі, бо були зовсім малими. Ми вважаємо, що це стосується кожного. Нам важливо постійно наголошувати про початок процесу творення нашої держави. Не маємо цим нехтувати, бо щоб його запустити, ми втратили надто багато ресурсу.Більшість дорослих живуть в парадигмах, кліше, патернах. Змінити їхню думку важко, вона устаканена і люди за неї тримаються. Ми звертаємося до школярів, бо ще маємо можливість вплинути на розвиток їхнього усвідомленого патріотизму”,— розповідає Павло Горняк, 17-ти річний студент полтавського осередку УАЛ родом зі Львова, координатор проекту “Згадай Майдан”.

Українська академія лідерства – це 10-місячна освітня програма розвитку для випускників шкіл віком від 16 до 20 років. Навчання триває шість днів на тиждень, а студенти проживають у кампусах Академії. Програма допомагає молоді знайти своє призначення, пізнати країну та світ, усвідомлено обрати майбутню професію та розкрити лідерські якості. В основі навчання – три елементи розвитку: фізичний, емоційний та інтелектуальний.
На Полтавщині УАЛ працює вже 4 роки, зараз у місцевому осередку проходять формаційну програму 38 молодих людей із 19 регіонів України.

Дар’я Товстенко
Поделиться с новостью друзьями
Комментарии
От:
Проверка на человечность. Введите сегодняшнее число без ведущего нуля
Авторизация
Люди.StudClub
Имя:
Пароль:
Запомнить меня
Главная | Реклама на сайте | Контакты
Наши партнеры: