Новости ›› Полтава и область

11 листопада відбудеться благодійний показ вистави театру імені М. В. Гоголя «Енеїда», а зібрані кошти передадуть на лікування Софійці

01.11.2018 17:00 | просмотров: 37800
У Полтаві 11 листопада відбудеться благодійний показ вистави театру імені М. В. Гоголя «Енеїда», а зібрані кошти передадуть на лікування Софійці.

Горе спіткало родину артиста балету Полтавського театру імені М. В. Гоголя Владислава Бриля. Його маленькій донечці Софійці поставили страшний діагноз – гострий лімфобластний лейкоз.

Софійці Бриль лише 2 роки. Молоді батьки у розпачі, але мають віру та надію на одужання донечки, адже лікарі говорять, що шанс на одужання є. Родина дуже просить про допомогу. Колеги, друзі вже розпочали збір коштів для Софійки, адже на даний момент відбувається вартісне медикаментозне лікування. Нещодавно, 16 жовтня, під час благодійного концерту в ОЦЕВУМі зібрали 32 тисячі гривень. Проте сума, необхідна, для боротьби із хворобою, значно більша.Усіх небайдужих просять допомогти фінансово: номер картки батька 5168 7573 0135 8455 (Бриль Владислав Юрійович), та молитвою Адже у скрутні моменти лише віра, згуртованість та небайдужість здатна побороти горе.
Источник: news.studclub.poltava.ua
Поделиться с новостью друзьями
Комментарии
От:
Проверка на человечность. Введите сегодняшнее число без ведущего нуля
Авторизация
Люди.StudClub
Имя:
Пароль:
Запомнить меня
Главная | Реклама на сайте | Контакты
Наши партнеры: