Новости ›› Полтава и область

У Полтаві відбулась легкоатлетична естафета на призи газети «Зоря Полтавищи»...

16.05.2019 12:00 | просмотров: 276
Щороку, навесні, вулицями нашого міста проходить легкоатлетична естафета на призи газети «Зоря Полтавщини». Цього року у ній взяли участь близько 700 учасників.

14 травня у Парку культури та відпочинку «Перемога» з нагоди Дня пам'яті та примирення і 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, відбулася традиційна легкоатлетична естафета на призи газети «Зоря Полтавщини». Організаторами заходу є управління у справах сім'ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради, міський центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх», федерація легкої атлетики та редакція газети «Зоря Полтавщини».

Ця естафета об`єднала у спортивній боротьбі найсильніші легкоатлетичні команди нашого міста. Цього року традиційно взяли участь учні загальноосвітніх шкіл, професійно-технічних училищ, студенти коледжів та вищих навчальних закладів.

– Нинішня естафета – 71-а, вона приурочена до Дня пам'яті та примирення і 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні і 181-й річниці славного видання «Зоря Полтавщини». Одним із наших слоганів є берегти традиції та йти в ногу з часом. Ця естафета – традиційна для нашого міста. Вона покликана згуртувати молодь навколо справжніх цінностей: здоровий спосіб життя, заняття цікавим та корисним, командна робота та згуртованість, – розповів головний редактор газети «Зоря Полтавщини» Олександр Макаренко.

Привітала учасників змагання начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавського міськвиконкому Олена Бабенко, яка побажала учасникам легкого старту, швидкої перемоги, ніколи не здаватися та йти до своєї мети.

Командні змагання проводилися за програмою у три забіги:

І – молодші школярі, дівчата-студентки ПТУ;

ІІ – учні ПТУ;

ІІІ – учні-хлопці ПТУ, ВУЗи І-ІІ, ІІІ-ІV рівнів акредитації.

Про підготовку команди розповів викладач ПолтНТУ, кандидат у майстри спорту з легкої атлетики і тренер Олександр Омельяненко:

– Наша команда готувалася до естафети з початку навчального сезону. Особлива увага приділялась кросовій підготовці та силовим тренуванням в манежі. І, як говориться, перемагає сильніший. Тому бажаємо нашим суперникам гарно продемонструвати свої вміння.

Переможцями та призерами легкоатлетичної естафети стали:

Молодші школярі:

1-місце – ЗОШ № 37;

2-місце – Гімназія № 17;

3-місце – ПЗШ № 9.

Старші школярі:

1-місце –ПЗШ № 9;

2-місце – ПСШ № 3;

3-місце –Ліцей №9.


Технікуми, коледжі:

1-місце – Полтавський політехнічний колледж;

2-місце – Полтавський юридичний коледж;

3-місце – Полтавський коледж нафти і газу.

Дівчата ПТУ:

1-місце – Полтавський професійний ліцей.

Хлопці ПТУ:

1-місце – Полтавський електрорадіотехнічний ліцей;

2-місце – Полтавський професійний ліцей;

3-місце – ДНЗ «Центр професійно-технічної освіти».


ВУЗи:

1-місце – Полтавський національний педагогічний університет;

2-місце – Полтавський національний технічний університет;

3-місце –Полтавський юридичний інститут.

Команди, що вибороли місця першості отримали кубки та призи від газети «Зоря Полтавщини», а також грамотами від управління у справах сім'ї, молоді та спорту. Цінні ж призи отримали кращі з кращих від колективу редакції.


Источник: rada-poltava.gov.ua
Поделиться с новостью друзьями
Комментарии
От:
Проверка на человечность. Введите сегодняшнее число без ведущего нуля
Авторизация
Люди.StudClub
Имя:
Пароль:
Запомнить меня
Главная | Реклама на сайте | Контакты
Наши партнеры: