Новости ›› Полтава и область

Ironman Андріан Литовченко розповість про світові забіги, куди протягом наступних двох років можуть поїхати полтавці

16.05.2019 09:00 | просмотров: 441
17 травня о 18:00 у приміщенні обласного осередку «Об’єднання Самопоміч» (вул. Сковороди, 2в) пройде лекція «Бігові плани на 2019-21 роки» натхненника NewRun Club Андріана Литовченка.

Спікер — полтавець Андріан Литовченко. У жовтні минулого року він фінішував на змаганні Ironman у Барселоні. Тоді Андріан проплив 3,8 км, проїхав на велосипеді 180 км і пробіг 42,95 км без перерв за 11 годин.

Одне з останніх бігових досягнень лектора — подолання марафону у Роттердамі (Нідерланди) за 3 години і 13 хвилин.
Лекція розрахована на досвідчених бігунів, але запрошуються й ті, хто тільки починає займатися бігом. Спікер поділиться досвідом вибору марафону, та розгляне фактори, пов’язані з ним: місто, траса, перепади висоти, пора року.

Один з головних акцентів — підготовка до Ironman у Барселоні в 2021 році. Саме таке змагання вважається найбільшим досягненням для бігуна.
— Щонайменше восьмеро полтавців планують поїхати через два роки до цього прекрасного іспанського міста. Не виключено, що ця компанія ще поповниться бажаючими, — говорить Андріан Литовченко. — Але підготовка до подібного змагання — дуже відповідальна річ. Тому і вирішили поговорити на ці теми. Полтавці мають бігати і прославляти своє місто не лише в Україні, але й за її межами.

Вхід на лекцію вільний, але за попередньою реєстрацією (http://bit.ly/2YoewnR).
Для тих, хто не зможе потрапити на лекцію, проведуть прямий ефір на сторінці клубу в Instagram (https://www.instagram.com/newrunclub/).

Це вже третя лекція Андріана Литовченка про біг у цьому році. Дві попередні стосувалися хімії організму та впевненість у собі.

Роман Повзик
Поделиться с новостью друзьями
Комментарии
От:
Проверка на человечность. Введите сегодняшнее число без ведущего нуля
Авторизация
Люди.StudClub
Имя:
Пароль:
Запомнить меня
Главная | Реклама на сайте | Контакты
Наши партнеры: