Новости ›› Образование

Абітурієнти, які отримали 200 балів на ЗНО з трьох і двох предметів

22.07.2014 14:30 | просмотров: 1613
Український центр оцінювання якості освіти оголосив імена абітурієнтів, які отримали 200 балів за результатами проходження зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) в 2014 році з трьох і двох предметів.

Інформація про абітурієнтів, які отримали 200 балів за результатами проходження основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання в 2014 році з трьох предметів:
Глушко Софія Михайлівна – Ліцей "Голосіївський" №241 Києва;
Діденко Роман Володимирович – Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів Ліцей №100 "Поділ" Подільського району Києва;
Мартиневич Ольга-Андріана Олександрівна – Львівська лінгвістична гімназія Львівської міської ради Львівської області;
Русин Степан Ігорович – Свалявська гімназія, Закарпатська область.

Інформація про абітурієнтів, які отримали 200 балів за результатами проходження основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання в 2014 році з двох предметів:
Аралова Вікторія Олегівна – Харківська гімназія №169 Харківської міської ради Харківської області
Батог Яр Костянтинович – Сосницька гімназія ім. О.Довженка Сосницької районної ради Чернігівської області
Беруашвілі Тамара Георгіївна – Житомирський обласний педагогічний ліцей, Житомирська область
Бойко Катерина Владиславівна – Чернігівська спеціалізована загальноосвітня середня школа №1 з поглибленим вивченням іноземних мов Чернігівської міської ради Чернігівської області
Войтенко Сергій Миколайович – Український фізико-математичний ліцей Київського національного університету імені Т.Шевченка, Житомирська область
Гигиняк Віктор Васильович – Ніжинський ліцей Ніжинської міської ради при НДУ ім. М.Гоголя, Чернігівська область
Гундич Катерина Віталіївна – Український гуманітарний ліцей Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Київська область
Джочка Любов Романівна – Приватна школа "Католицька школа Василія Великого", Івано-Франківська область
Дроздик Надія Ігорівна – Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка
Дубовінський Євген Васильович – Чернівецька гімназія №3 Чернівецької міської ради
Євстіфеєв Микита Ігорович – Котовський НВК "Загальноосвітня школа I ступеню-гімназія" м.Котовська Одеської області
Ковтун Валерія Валеріївна – Роменська спеціалізована школа I-III ступенів №1 Роменської міської ради Сумської області
Костюк Богдан Валерійович – Іллінецький навчально-виховний комплекс "ЗОШ I-III ступенів – гімназія №2" Іллінецької районної ради, Вінницька область
Кузьменко Дар’я Миколаївна – Харківська гімназія №47 Харківської міської ради Харківської області
Кумінова Катерина Андріївна – Червонопартизанська загальноосвітня школа, Херсонська область
Кучинський Олександр Олександрович – Романівська гімназія, Житомирська область
Лада Ярослава Віталіївна – Сумська загальноосвітня школа I-III ступенів №20 м.Суми
Лижечко Марія Сергіївна – Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер", м.Київ
Малиш Ярослав Михайлович – Червоноградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12 Червоноградської міської ради Львівської області
Мельник Дар'я Андріївна – Загальноосвітній навчальний заклад ІІ-ІІІ ступенів "Фінансовий ліцей" Подільського району Києва
Міщанчук Віктор Анатолійович – Чортківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2, Тернопільська область
Підсадочна Ірина Андріївна – Львівський навчально-виховний комплекс ім. В.Стуса "Спеціалізована школа І ступеня-гімназія міжнародних відносин", Львівська область
Плоскіна Христина Вікторівна – випускник минулих років, м.Київ
Полякова Тетяна Олександрівна – Житомирський міський ліцей при Житомирському державному технологічному університеті, Житомирська область
Рожаловська Богдана Тарасівна – Навчально-виховне об'єднання №9 м.Хмельницького
Руденко Олексій Олександрович – Гімназія №2 Миколаївської міської ради Миколаївської області
Самінін Ярослав Геннадійович – Кременчуцька гімназія №5 імені Т.Шевченка Кременчуцької міської ради Полтавської області
Селіванов Андрій Андрійович – Комунальний заклад освіти "Дніпропетровський обласний ліцей-інтернат фізико-математичного профілю", Дніпропетровська область
Семенюк Олег Ігорович – Львівський навчально-виховний комплекс ім. В.Симоненка з поглибленим вивченням німецької мови "Спеціалізована школа І ступеня-гімназія", Львівська область
Ситник Олександр Володимирович – Ліцей міжнародних відносин №51, м.Київ
Сніжко Богдан Миколайович – Спеціалізована школа №252 – загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням української мови і літератури, м.Київ
Стасюк Микола Ярославович – Полтавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3 Полтавської міської ради Полтавської області
Степанченко Тетяна Вікторівна – Школа І-ІІІ ступенів №282 Деснянського району міста Києва
Фінчук Олександр Васильович – Березнівська гімназія Березнівської районної ради Рівненської області
Фокіна Наталя Володимирівна – Куп'янська гімназія №1 Куп'янської міської ради Харківської області
Черних Марія Єгорівна – Спеціалізована школа №155 І-ІІІ ступенів навчання Шевченківського району м.Києва
Шайгородський Євгеній Вікторович – Гімназія "Ерудит" м.Києва
Шаповалов Іван Юрійович – Львівська українська приватна гімназія, Львівська область
Шикун Марина Вячеславівна – Фастівський навчально-виховний комплекс "Ліцей інформаційних технологій – Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №9", Київська область


За результатами проходження основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання в 2014 році 5 осіб отримали 200 балів з трьох предметів, 50 осіб – з двох.

13 абітурієнтів не надали письмової згоди на розголошення персональних даних.

Источник: osvita.org.ua
Поделиться с новостью друзьями
Комментарии
От:
Проверка на человечность. Введите сегодняшнее число без ведущего нуля
Авторизация
Люди.StudClub
Имя:
Пароль:
Запомнить меня

RSSКоментарии

Добавить новость
Новостной информер new
Свежие новости всегда на страницах Вашего сайта
Реклама:
Главная | Реклама на сайте | Контакты
Наши партнеры: