Новости ›› Полтава и область

Круглий стіл «Піднімись проти бідності»

18.10.2008 11:00 | просмотров: 952
У світі 1 мільярд бідних людей, тобто – кожен п’ятий… Що 5 секунд мати втрачає дитину – за 1 хвилину помирає 12 малюків… І все це в суспільстві, що досягло неймовірного рівня розвитку! В суспільстві, що опанувало космос, клонує живе та навіть може фізіологічно перетворити чоловіка на жінку та навпаки! На мій погляд аж занадто парадоксально звучить.

Саме для вирішення цього парадоксу 17 жовтня в м. Полтава був скликаний один із круглих столів «Піднімись проти бідності». До дискусії були запрошені активісти студентського самоврядування вузів Полтави, генеральний директор благодійної організації «Світло надії» та преса.

Організаторами цього заходу були ДСС «Студентська платформа». Ці молоді люди скликали дану конференцію з метою нагадати про Декларацію тисячоліття, яку було підписана в ООН у 2000 році. Частина цього документу була зачитана членом «Студентської платформи» Анатолієм Безналюком. В його промові йшлося, що лідери країн, які підписали Декорацію, зобов’язуються боротися з голодом і злиденністю, розповсюдженням СНІДу та інших тяжких захворювань, забезпечити доступ до освіти, досягнення гендерної рівності та про інші благі справи. Але в кінці паном Анатолієм було зазначено, що вищезгадана діяльність іде далеко не тими темпами, яких заслуговують.

З метою звернути увагу ООН до даного факту «Студентська платформа» написала листа до генерального секретаря Організації об’єднаних націй Кофі Анана. В ньому вони запропонували деякі методи, що на їх погляд буди доречними в даному питанні. Була отримана відповідь. Однією вразою її можна охарактеризувати так: «Мисли глобально, дій локально». Активісти «Студентської платформи» пропонували аж занадто глобальні та амбіційні методи, наприклад створення над урядового Фонду розвитку проблемних країн чи введення Всесвітнього податку на розкіш та Всесвітнього обов’язкового благодійного податку (0,001 річного прибутку). Наміри гідні. Але в ході розмови учасники конференції дійшли висновку, що на даний час втілення таких ідей не можливе через їх надмаштабність, неузгодженість у юридичних питаннях та ще недостатньому авторитету студентства для вирішення такого серйозного питання.

Таким чином, «Студентська платформа» попросивши допомоги і співпраці у студентського самоврядування Полтави отримала стверджувальну відповідь. З понеділка було вирішено почати активну діяльність у тому ж руслі, але для початку у Полтаві. Цей хід є вельми розумним, адже в подальшому, коли виникне вже реальна необхідність у зверненні до меценатів, благодійних фондів за допомогою у проведенні програм платформи, то можна буде представити реальні результати діяльності (хай не в масштабах світу, а обласного міста України)!
Щож, робимо висновок: «Хочеш змінити світ – почни з себе!»











Liska
Студклуб
Поделиться с новостью друзьями
Комментарии
От:
Проверка на человечность. Введите сегодняшнее число без ведущего нуля
Авторизация
Люди.StudClub
Имя:
Пароль:
Запомнить меня
Главная | Реклама на сайте | Контакты
Наши партнеры: