Новости ›› Полтава и область

Благодійний фонд «Повір у себе» допоміг Сергію Мацуру з Лубенщини отримати освіту фінансиста

29.09.2020 17:43 | просмотров: 18029
Протягом навчання у КНУ ім. Тараса Шевченка Сергій Мацур отримував стипендію фонду та можливість безплатного проживання в гуртожитку. Це дозволило сконцентруватися на навчанні й наукових проєктах, а не шукати підзаробітку. Нині стипендіат працює старшим консультантом в аудиторській компанії Nexia DK і має амбітні плани на майбутнє.

Сергій Мацур дізнався про Благодійний фонд «Повір у себе», коли навчався у 10-му класі Лубенської спеціалізованої школи № 6. Юний вундеркінд готував проєкт Малої академії наук з економіки. Викладач-координатор, вражений потенціалом хлопця, порекомендував дирекції школи його кандидатуру подати до фонду. Дізнавшись про привілеї фонду, Сергій Мацур не вагався та написав засновникам листа.

Після школи вступив у Київський національний університет імені Тараса Шевченка на економічний факультет (спеціальність «фінанси і кредит»). Фонд забезпечив стипендію та безплатне проживання в гуртожитку. Крім того, Сергій отримував президентську стипендію. Поки одногрупники шукали підзаробітку, Сергій Мацур приділяв увагу навчанню та науковим проєктам.

— Одногрупники отримували стипендію 800 гривень. Половину коштів віддавали за проживання в гуртожитку. Залишку коштів не вистачало, тому з першого курсу працювали в барах і кафе. Я мав президентську стипендію та стипендію від фонду. Для першокурсника дві стипендії більш, ніж вдосталь, аби сконцентруватися на навчанні, а не виживанні, — пригадує Сергій Мацур.

Окрім фінансової підтримки, засновники фонду Віктор та Ірина Іванчики надавали колосальну мотивацію під час особистих зустрічей. Кілька разів на рік агропромхолдинг «Астарта-Київ» організовує для стипендіатів форуми у Києві. Сергій Мацур відвідує більшість із них.

— Організація завжди на вищому рівні. Для стипендіатів проводять концерти, цікаві лекції та семінари. Завжди радію спілкуванню з однодумцями і новим корисним знайомствам, — ділиться Сергій.
Стипендіати постійно підтримують зв’язок у соцмережах. Про всі івенти та плани їх сповіщають у телеграм-каналі фонду «Повір у себе».

Нині Сергій Мацур навчається на магістратурі та працює в аудиторській компанії Nexia DK. Обіймає посаду старшого консультанта з податків і зборів відділу трансфертного ціноутворення. Має багато планів на майбутнє та переконаний, що всі мрії стануть реальністю.

Довідка: мета благодійного фонду «Повір у себе» — сприяти розбудові України, морально та фінансово підтримуючи талановиту молодь в отриманні освіти. Неприбуткову організацію у 2009 році створили Віктор та Ірина Іванчики.

ГО «Полтавщина Аграрна»
Поделиться с новостью друзьями
Комментарии
От:
Проверка на человечность. Введите сегодняшнее число без ведущего нуля
Авторизация
Люди.StudClub
Имя:
Пароль:
Запомнить меня
Главная | Реклама на сайте | Контакты
Наши партнеры: