Новости ›› Полтава и область

Тренінг на тему: «Доступ до публічної інформації».

06.03.2020 19:15 | просмотров: 3289
БО «Світло надії» в рамках проекту «Ефективна співпраця громадянського суспільства з безпековими службами в України», за підтримки Freedom House Ukraine та спільно з АЦ «Інститут аналітики та адвокації», запрошують представників правозахисних, молодіжних, громадських організацій, правозахисників, активістів, а також всіх тих, хто зацікавлений в розбудові громадянського суспільства, заснованого на співпраці громадськості та безпекових органів, на тему: «Доступ до публічної інформації». Тренінг відбудеться 27 березня 2020 р. з 10.00 до 17.00 в приміщенні КО «Інститут розвитку міста» Полтавської міської ради (м. Полтава, вул. Небесної Сотні, 1/23).

Для участі в тренінгу заповніть реєстраційну форму за посиланням https://docs.google.com/forms/d/10RZkWYfvLBuSrA4tLDJNcse6JX_Sqi5j6OBC3V-z2HI/edit (звертаємо увагу, що до участі у заході запрошуємо представників з м. Полтава та Полтавської області, витрати на проїзд і проживання проектом не відшкодовуються).

Під час тренінгу учасники:

- розглянуть питання щодо ознак публічної інформації, порядок її отримання, спеціальні порядки отримання інформації, отримання інформації про себе;
- визначать різницю між запитом на інформацію та зверненням;
- ознайомляться з вимогами до оформлення запитів;
- ознайомляться із видами інформації з обмеженим доступом;
- навчаться визначати обґрунтованість обмеження доступу до інформації за допомогою «трискладового тесту»;
- розглянуть випадки, за яких доступ до інформації не може бути обмежено при будь-яких умовах, способи захисту права на доступ до публічної інформації.

Тренери:

Сергій Жук – експерт в сфері адвокації Міжнародного фонду «Відродження».

Олександр Ткаченко – аналітик АЦ «Інститут аналітики та адвокації».

Кінцевий термін для реєстрації учасників – 24 березня 2020 року, 18:00.

Кількість місць обмежена. Участь у заході безкоштовна.

Про результати відібраних для участі в тренінгу осіб буде повідомлено електронним листом, або телефонним дзвінком до 18:00 25 березня 2020 року.

Учасники забезпечуються необхідними канцтоварами, кава-брейк та обідом. Захід проходить за організаційної підтримки КО «Інститут розвитку міста» ПМР та мережі кав’ярень «GangsterCoffeeShop» в м. Полтава.

Якщо у вас виникли запитання, або вам необхідна додаткова інформація, пишіть, будь ласка, на пошту: anatolii.pavlenko@lightofhope.com.ua, або телефонуйте за номерoм: 066 910 68 84 (Павленко Анатолій).
Поделиться с новостью друзьями
Комментарии
От:
Проверка на человечность. Введите сегодняшнее число без ведущего нуля
Авторизация
Люди.StudClub
Имя:
Пароль:
Запомнить меня
Главная | Реклама на сайте | Контакты
Наши партнеры: