Новости ›› Полтава и область

У Полтаві відбудеться відкрита зустріч про стан реформ в Україні

19.02.2020 17:14 | просмотров: 5348
22 лютого о 16.00 в осередку ГО "Українська академія лідерства" (пров. Рибальський, 16) відбудеться зустріч з Ярославом Юрчишином - громадським діячем та дійсним народним депутатом на тему "Позитивні зміни та дієві реформи в країні"

“"Реформи провалися, нічого не міняється", все частіше чути в Україні "Україна з 2014 року почала втілювати амбітну програм реформ і вже є перші результати", повторюють наші міжнародні партнери. Спробуємо розібратися де правда, а де вигадки. Чому не кожна зміна це реформа. Чому обіцяного роками чекають. Та й загалом - яких нам ще реформ не вистачає?”, – зазначається на сторінці події у Facebook
Ярослав Юрчишин – громадський діяч, експерт у галузі адвокації та боротьби з корупцією, експерт Реанімаційного пакету реформ, національний лектор Української академії лідерства, дійсний народний депутат України. Протягом 2016-2018 років – був виконавчим директором Тренсперенсі Інтернешнл Україна, а в 2018-2019 роках – Головою правління організації.

Організатором події є полтавський осередок ГО “Українська академія лідерства” – це 10-місячна освітня програма розвитку для випускників шкіл віком від 16 до 20 років. Навчання триває шість днів на тиждень, а студенти проживають у кампусах Академії.Програма допомагає молоді знайти своє призначення, пізнати країну та світ, усвідомлено обрати майбутню професію та розкрити лідерські якості. В основі навчання – три елементи розвитку: фізичний, емоційний та інтелектуальний.

На Полтавщині УАЛ працює вже 4 роки, зараз у місцевому осередку проходять формаційну програму 38 молодих людей із 19 регіонів України.
Поделиться с новостью друзьями
Комментарии
От:
Проверка на человечность. Введите сегодняшнее число без ведущего нуля
Авторизация
Люди.StudClub
Имя:
Пароль:
Запомнить меня
Главная | Реклама на сайте | Контакты
Наши партнеры: