Новости ›› Полтава и область

У День св. Валентина полтавці/ки та відомі городян(к)и будуть освідчуватися в коханні до Полтави

14.02.2020 09:54 | просмотров: 6412
Стартувала щорічна акція до Дня святого Валентина «Стіна кохання», організація якої вперше відбулася по всій країні ще в далекому 1998р. і зібрала за цей час десятки тисяч молоді.
14 лютого 2020р. у найбільших вишах, а також у центрі Полтави за адресами: м.Полтава, вул. Зіньківська, 6/1а, ТРЦ «Київ», 4 поверх і вул. Соборності (Жовтнева), 32 біля Місцевої кав`ярні з 12:00 по 14:00 год. буде розміщено «Стіну кохання». Всі бажаючі зможуть привітати зі святом коханих і друзів/подруг, висловити свої почуття й отримати «валентинку»!

Її відвідають відомі полтавці/ки, громадські та культурні діячі/ки.
Традиційно акція відбувається за ініціативи Студреспубліки.Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Студентська республіка» зареєстрована Мін`юстом 22.05.2006р.
До найбільш резонансних щорічних проєктів і програм відносяться: Міжнародна програма «Студентська республіка», «Зимова Студреспубліка», «Кращий студент України», Громадянські лекторії, «Новий старт. Стратегія-2050 для України», «Стіна кохання» й ін.

Нашою місією є виховання поколінь здатних вільно мислити, свідомих лідерів/ок для України як повністю суверенної держави, а стратегічна мета – входження України до топ-20 розвинутих країн світу через втілення Стратегії-2050 для України.

Офіційна сторінка громадського руху: http://studrespublika.com
Поделиться с новостью друзьями
Комментарии
От:
Проверка на человечность. Введите сегодняшнее число без ведущего нуля
Авторизация
Люди.StudClub
Имя:
Пароль:
Запомнить меня
Главная | Реклама на сайте | Контакты
Наши партнеры: