Новости ›› Полтава и область

Полтавці взяли участь у зимовій Освітній Толоці

11.02.2020 10:03 | просмотров: 3991
Третій рік поспіль Український інститут національної пам’яті підтримує проєкт професійного розвитку «Освітня толока» кафедри філософії і освіти дорослих Університету менеджменту освіти Національної академії педагогічних наук України та Інституту модернізації змісту освіти.Цього разу учасниками Зимової толоки, яка відбулася нещодавно в Києві , стали вмотивовані представники з 16 областей України, зокрема й Полтавської.

Усі учасники творчо та інтелектуально долучилися до навчання.Співробітниці Українського інституту національної пам’яті Олена Охрімчук та Ганна Байкєніч представили інтерактивну лекцію «Знак твоєї Свободи». Були висвітлені питання відновлення історичної пам’яті, формування національної ідентичності та самосвідомості, нові форми патріотичного вихованні засобами видавничих та освітніх проєктів Інституту. Також було проведено майстер-клас із організації історичного фестивалю про символи України – тризуб, прапор, гімн, гривню – на основі методичних рекомендацій, матеріалів тематичної виставки «Символ твоєї свободи: 100 років Державного Герба України», брошури «100 років Української революції 1917-1921 років» та відеоуроку «Українська революція 1919–1921 років. Як творилася держава».

Директори та заступники директорів закладів позашкільної освіти, керівники гуртків, начальники управлінь, вчителі та методисти з різних куточків України мали змогу долучитися і до лекцій-презентацій, майстер-класів, медіа-ігор, майстерень педагогів, коучінгів тощо. Усі організатори та учасники Зимової толоки отримали видання Українського інституту національної пам’яті.

За матеріалами офіційного сайту УІНП
https://uinp.gov.ua/pres-centr/novyny/fahivci-ukrayinskogo-instytutu-nacionalnoyi-pamyati-vzyaly-uchast-v-osvitniy-toloci
Поделиться с новостью друзьями
Комментарии
От:
Проверка на человечность. Введите сегодняшнее число без ведущего нуля
Авторизация
Люди.StudClub
Имя:
Пароль:
Запомнить меня
Главная | Реклама на сайте | Контакты
Наши партнеры: