Новости ›› Полтава и область

У Полтаві нову книгу презентує київський письменник Марк Лівін

03.02.2020 18:21 | просмотров: 4118
8 лютого о 19.00 в Краєзнавчому музеї відбудеться презентація нової книги письменника, заступника головного редактора The Village Україна Марка Лівіна “Сторітелінг для очей, вух і серця”. Книга вийшла друком у видавництві “Наш формат”.
У цій книжці автор пояснює, як навчитися чути й бачити історії, поглибити власне розуміння тексту і захопливо писати. Приємним бонусом для читачів стануть розмови з Любком Дерешем, Євгенієм Стасіневичем, Ольгою Пахолок, Іллею Полудьонним, Катериною Бабкіною, Володимиром Єрмоленком, Ярославом Сердюком, Анною Санден, Андрієм Баштовим, Олександром Михедом. У них відомі українські письменники, рекламісти, журналісти розповідають про свої підходи до сторітелінгу й написання текстів. Разом із модераторкою Катериною Ткаченко – полтавка, лекторка публічних культурологічних лецій, засновниця НМО «Magnum Opus», літературознавиця.
На презентації Марк Лівін представить основні ідеї книги: чому люди розповідають історії і що вони хочуть бачити в них.
По закінченню читачі зможуть придбати книги, підписати свої примірники, зробити фото та особисто поспілкуватись з автором під час автограф-сесії.

Що кажуть про книгу:

Єдиний недолік цієї книжки — назва. Це мало би бути щось на зразок «Як вижити у XXI столітті», адже 70 % героїв рейтингу Time 2019 року ? сторітелери. Розповідати історії (для очей, вух і серця) у час, коли світом керують потоки інформації, стає головною навичкою. Бо, як казав Тіріон Ланістер, «немає у світі нічого могутнішого за хорошу історію».
Андрій Баштовий, співзасновник Громадського, головний редактор The Village Україна

Що спільного в Бога, Вінні-Пуха, героїв «Гри престолів», Річарда Фарсона (і хто це, до речі?) та вашої бабці? Марк Лівін знає, що це — історії. Він зібрав про них усе, що йому відомо на цю мить, і доповнив веселими, близькими й доступними прикладами, які можна прочитати в книжці або знайти за QR-кодами.
Катерина Бабкіна, українська письменниця

Читаю книжку Марка Лівіна з благоговінням, бо бачу, що його розуміння історії дивовижно відповідає моєму. Збіг? Думаю, ні. Сторітелінг — точна наука, і ця книжка дає важливі орієнтири, як не збитися на цьому шляху.
Любко Дереш, український письменник

Марк Лівін — журналіст і письменник, співавтор і ведучий популярного подкасту про психологію «Простими словами». Видавець The Village Україна та Inspired. Викладач сторітелінгу в школі комунікацій Bazilik і на програмі MBA в Києво-Могилянській бізнес-школі. Спікер конференції TEDx. У 2019-му Міжнародна рада з дитячої та юнацької книги (Швейцарія) внесла його повість «Pікі та дороги» до списку видатних книжок для дітей з інвалідністю.
Презентація відбудеться в межах курсу Марка Лівіна зі сторітелінгу "Для чого людям історії" для Української академії лідерства.
Українська академія лідерства – це 10-місячна освітня програма розвитку для випускників шкіл віком від 16 до 20 років. Навчання триває шість днів на тиждень, а студенти проживають у кампусах Академії. Програма допомагає молоді знайти своє призначення, пізнати країну та світ, усвідомлено обрати майбутню професію та розкрити лідерські якості. В основі навчання — три елементи розвитку: фізичний, емоційний та інтелектуальний.
На Полтавщині УАЛ працює вже 2 роки, зараз у місцевому осередку проходять формаційну програму 38 молодих людей із 19 регіонів України.

Поделиться с новостью друзьями
Комментарии
От:
Проверка на человечность. Введите сегодняшнее число без ведущего нуля
Авторизация
Люди.StudClub
Имя:
Пароль:
Запомнить меня
Главная | Реклама на сайте | Контакты
Наши партнеры: