Новости ›› Полтава и область

Школярі з трьох сіл Глобинщини, де «Полтавазернопродукт» започаткував курси зі Scratch-програмування, завоювали призові місця на ІТ-конкурсі в Києві

03.02.2020 10:38 | просмотров: 4044
Три шкільні команди з Глобинського району відвідали ІТ-конкурс у Києві. Там діти презентували креативне бачення агрогалузі, яке втілили у проєктах зі Scratch-програмування. Захід відбувся за підтримки агропромхолдингу «Астарта-Київ».

У Бугаївській, Зубанівській і Великокринківській школах вже другий рік поспіль учні навчаються Scratch-програмуванню. Роботу гуртків підтримує компанія «Полтавазернопродукт», яка придбала ноутбуки та допомогла вчителям інформатики з підготовкою. Це відбулося у межах всеукраїнського проєкту «ІТ-освіта в сільській місцевості», який започаткували агропромхолдинг «Астарта-Київ» спільно з БФ «BrainBasket» та міжнародною компанією «Miratech».

Мова Scratch-програмування дозволяє дітям створювати анімовані та інтерактивні історії чи ігри. Разом з тим хлопці та дівчата освоюють програми для обробки фото й аудіо, вчаться взаємодіяти одне з одним.

Справжньою мотивацією та заохоченням для школярів стала можливість поїхати на ІТ-конкурс у Київ. Впродовж тижня команди готували конкурсні проєкти на теми, пов’язані з агропромисловістю. Усі керівники відзначають, що діти працювали над завданням із завзяттям і наполегливістю.

Учасників команд, які представили найкращі роботи, запросили до столиці на другий етап ІТ-конкурсу. Усі витрати, пов’язані з організацією поїздки, взяла на себе «Астарта-Київ».

— У перший день разом з дітьми відвідали музей популярної науки та техніки «Експериментаніум», який справив незабутні враження, — додає вчитель інформатики Великокринківської школи Дмитро Баталов.

На ІТ-конкурсі гра школярів із Зубанівки «Eco Farm» завоювала перше місце. Членам жюрі сподобалася ідея повністю екологічного сільськогосподарського виробництва. Діти показали взаємозв’язок процесів і товарні відносини у фермерському господарстві.

Другі місця у своїх номінаціях посіли учні з Бугаївки та Великих Кринок. Перша команда розробила гру, що показує шлях цукру: від сівби буряку до чашки чаю. Друга — казкову вікторину-мандрівку в стилі Хогвартсу на тему значення лісозахисних смуг України для урожаю.

Хлопці та дівчата отримали нові враження, знання та натхнення для подальшого навчання. Восьмикласниця Карина Чернишенко розповіла, що знайшла нових друзів, з якими продовжує спілкуватися.

— Сподобалося презентувати нашу гру, а також цікаво було дивитися на проєкти інших команд, — ділиться учениця Бугаївської школи Софія Неліда.

Усі переможці отримали робототехнічні набори. Торік у Великих Кринках «Полтавазернопродукт» започаткував курси робототехніки, а в інших школах — незабаром розпочнуть цей напрям.

— Нам дуже хочеться, щоб діти, які живуть у селах, мали такі ж можливості, як і міські. Це не просто іграшки, а знання, які знадобляться. Тому ми будемо підтримувати їх надалі, — менеджер із соціальної та корпоративної відповідальності ТОВ «Полтавазернопродукт» Альона Словцова.

Довідка: компанія «Полтавазернопродукт» — один з виробничих підрозділів агропромхолдингу «Астарта-Київ». Займається вирощуванням зернових культур, цукрового буряка та виробництвом молока. Працює на територіях Глобинського та Семенівського районів Полтавської області.

ГО «Полтавщина Аграрна»
Поделиться с новостью друзьями
Комментарии
От:
Проверка на человечность. Введите сегодняшнее число без ведущего нуля
Авторизация
Люди.StudClub
Имя:
Пароль:
Запомнить меня
Главная | Реклама на сайте | Контакты
Наши партнеры: