Новости ›› Полтава и область

У Полтаві монах-францисканець три дні провадив духовні науки

26.12.2019 10:02 | просмотров: 3867
З 20 по 22 грудня у Полтаві при храмі Пресвятої Трійці УГКЦ пройшли Передріздвяні реколекції (духовні науки). Їх провадив отець Юстиніан Городечний, священнослужитель УГКЦ, Протоігумен Ордену отців Францисканців Східного обряду в Україні.

Протягом свого візиту отець-францисканець провів духовну віднову для усіх бажаючих полтавців.

На початку отець-реколектант зосередився на двох правдах християнської віри: Бог усе створив і всім управляє та Бог справедливий суддя, що за добро нагороджує, а за зло — карає:
— Нам важливо усвідомити, що справжню справедливість може встановити лише Господь Бог. Він той, який всім управляє і все, що відбувається у цьому світі, відбувається з Божого промислу.

На думку реколектанта, коли ми всі збираємося в ім’я Боже, то нам дуже важливо торкнутися Його таємниці та суті. Потрібно відкрити для себе Бога, який сам у собі творить спільноту, який живе у соціумі і є спільнотний.

Адже коли людина когось не сприймає у спільноті, то має зрозуміти, що це сам Бог ставить перед нею завдання, щоб вона могла вирости понад своє світосприймання, щоб хтось навчився переступати через рамки свого внутрішнього сприйняття ближнього.

Також отець Юстиніан Городечний заторкнув тему відвічних стосунків та накреслив орієнтири, в напрямку яких можна будувати добрі відносини:

— Бо будувати добрі, а, отже, здорові стосунки — це навчитися виходити поза себе. А це не завжди дуже просто. Не легко простягнути руку до того, кого ти не знаєш. Бо не маємо впевненості чи той кому простягаємо руку, відповість нам взаємністю. Але через те, що ми робимо крок поза себе, один, другий, третій... переступаєм через себе — ми тим більше стаємо людьми, як створені на образ і подобу Божу. Чим більше хтось переступає через свої межі, тим більше стає людиною.

Протягом візиту отець-францисканець провів духовну віднову для усіх бажаючих полтавців і чотири духовні науки.

На завершення реколекцій, отець Юстиніан подякував священикам та вірним Свято-Троїцького храму УГКЦ за запрошення приїхати до Полтави, за отриманий цікавий досвід молитви та спілкування.

Прес-служба парафії Пресвятої Тройці УГКЦ у Полтаві
Поделиться с новостью друзьями
Комментарии
От:
Проверка на человечность. Введите сегодняшнее число без ведущего нуля
Авторизация
Люди.StudClub
Имя:
Пароль:
Запомнить меня
Главная | Реклама на сайте | Контакты
Наши партнеры: