Новости ›› Полтава и область

Єлизавета Феденко із Семенівського району стала юристкою завдяки Благодійному фонду «Повір у себе»

24.12.2019 14:19 | просмотров: 3655
Єлизавета Феденко — стипендіатка фонду «Повір у себе», заснованого Віктором та Іриною Іванчиками. Зараз дівчина навчається на другому курсі магістратури в Національному університеті «Одеська юридична академія». Вона вже стала молодшою юристкою й працює в одній із компаній Одеси.

«Навіть якби не перемогла — це все одно гарний досвід»

Сама Єлизавета дуже любить читати. За її словами, лідерський потенціал допомогли розвити у фонді. У 17 років учениця Семенівського НВК №1 імені М.М. Хорунжого подала заявку й стала стипендіаткою «Повір у себе»:
— Розповіли про програму знайомі, які вже брали участь. Я — відмінниця, призерка олімпіад, конкурсів. Тому вирішила застосовувати ці досягнення. Навіть якби не перемогла — це все одно гарний досвід. Бо це не просто фінансова допомога, це психологічно-соціальна допомога всім, хто її потребує.

Дівчина згадує, що на співбесіді захоплювалася досягненнями дівчат і хлопців, які були з нею в одній залі:
— Які вони розвинені, розумні, талановиті. Я не те щоб не очікувала, але як говорять: «Надійся на краще, готуйся до гіршого». Коли дізналася, що виграла, зрозуміла — з цього моменту життя зміниться. І я не помилилася.

«Страх — індикатор правильного напряму»

Єлизавета наголошує, що важливість фонду не тільки у фінансовій допомозі абітурієнтам із сіл та селищ, а й в підтримці та вірі:
— До нас приїздили відомі спікери, телеведучі з 1+1, громадські діячі. Вони говорили: «Старайтеся, не бійтеся! Ось наш досвід — ми його показуємо й у вас також усе вийде».

Стипендіатка пояснює, що одна з підтримок фонду — спрямованість на те, щоб ми не боялися свого майбутнього:
— Маємо дивитися страху прямо в очі. Розуміти це — індикатор правильного напряму. І ніколи не потрібно боятися труднощів.

«Це дозволяє стати ще на щабель вище самого себе»

Єлизавета переконана, що фонд «Повір у себе» та його програми — необхідність для молоді. Кожен учасник реалізовує свої цілі. А випускників запрошують на щорічні дні фонду, де вони діляться власними успіхами.

— Тут абсолютно все корисне! Розширюється свідомість, хочеться діяти, розв’язувати проблеми, ставити питання, отримувати зворотний зв’язок. Це не просто так, це дозволяє стати ще на щабель вище за себе.

Довідково: Благодійний фонд «Повір у себе» заснували Віктор та Ірина Іванчики, аби обдаровані діти із сільської місцевості могли отримати висококласне навчання.

За 10 років роботи фонд надав 32 наукових ґранти, допоміг здобути освіту 529-ти студентам та продовжує реалізовувати освітні проєкти.

Додаткову інформацію про діяльність фонду та участь у його програмах шукайте тут: www.povirusebe.org.

ГО «Полтавщина Аграрна»
Поделиться с новостью друзьями
Комментарии
От:
Проверка на человечность. Введите сегодняшнее число без ведущего нуля
Авторизация
Люди.StudClub
Имя:
Пароль:
Запомнить меня
Главная | Реклама на сайте | Контакты
Наши партнеры: