Новости ›› Полтава и область

Конгрес молодих родин – для діалогу про теперішнє і майбутнє родини!

12.12.2019 15:29 | просмотров: 3743
14-15 грудня 2019р. у Києві відбудеться Конгрес молодих родин. Сім’я – це важливий спосіб бути щасливими. У сучасному світі, який дуже динамічно змінюється, ми маємо чесно, з довірою до майбутнього і повагою до свободи інших людей підходити до розуміння родини. Вдруге в історії України НДЛМ і Студреспубліка організовують майданчик для всіх, і прогресистів/ок, і традиціоналістів/ок, аби обговорити без будь-яких актів агресії, якою зараз і у майбутньому має бути родина, щоби людина в ній була щасливою і здоровою. Реєструйтеся для участі!

Сім’я – це союз, партнерство людей, які готові щиро розділити всі моменти негараздів чи радості, болі чи свят, смутку або щастя. Особливо в наші непрості часи, коли, з однієї сторони, людина стає все більш вільною і кордонів усе менше, з іншої – нерівності лише побільшало, а багато хто не готовий сприймати чужу свободу. Як подолати це протиріччя? Розбиратимуться учасники/ці Конгресу молодих родин у рамках проекту «За збереження родини». Подробиці та як долучитися — далі.

Любов, діалог, щирість, взаєморозуміння, повага один до одного, до чужої гідності та свободи – риси, завдяки яким молоді (та й не тільки) сім’ї можуть вирішити будь-які конфлікти. Причин же у негараздів багато: недостатній рівень готовності до сімейного життя при утворенні шлюбу (у моральному та психологічному плані), небажання слухати і чути позицію свого/єї партнера/ки, небажання народжувати дитину, соціальна невлаштованість, ґендерна безграмотність, небажання змінювати нездоровий спосіб життя тощо. Вони часто і є причинами страшенної кількості розлучень у молодих родинах й особистих нещасть.

Як громадянське суспільство і держава можуть допомогти молодим родинам? Чи можуть узагалі? Простих рецептів немає, але рішення відшукуються в діалозі, яким і буде Конгрес молодих родин.

Особливу важливість його проведенню надає ситуація з трансформацією інституту сім’ї, його емансипацією у Західному світі, до якого Україна інтегрується.

Додаткової актуальності проекту надає незадовільна ситуація у сім’ях, пов’язана з перебуванням українських громадян у зоні АТО. Це стосується як учасників/ць бойових дій, так і мирного населення, у т.ч. вимушених переселенців/ок. Статистика розлучень і сімейних конфліктів в учасників/ць бойових дій є жахливою.

Під час Конгресу відпрацьовуватимуться, зокрема, наступні напрямки:

• родинна культура: рівність, здоровий спосіб життя, збільшення довіри, психологічний комфорт, самореалізація;
• ґендерна рівність, подолання сексизму і дискримінації окремих груп й осіб (зокрема, ЛҐБТКІ+ людей, сімейних організацій);
• соціальні виклики сімей і їх подолання;
• сімейна проблематика родин учасників/ць АТО, вимушених переселенців/ок й осіб, постраждалих від війни.

До участі в Конгресі запрошуються психологи(ні), тренер(к)и, експерт(к)и з сімейної та ґендерної проблематики, молоді родини, молоді люди, які готуються вступати до шлюбу й ін. громадяни.

Програмою передбачені практичні заняття з провідними фахівцями/чинями, зокрема про те, як у сучасних умовах бути щасливими і здоровими у родині (або поза нею), долати негаразди у сім’ї та стосунках.

Щоб стати учасником/цею знакової події — Конгресу молодих родин, який відбудеться в центрі Києва, потрібно пройти обов’язкову онлайн-реєстрацію, за підсумками якої, в разі підтвердження участі, Вам прийде запрошення:Організатори забезпечують для відібраних учасників/ць безкоштовне проживання та харчування.

Всі громадяни, всі сім’ї в Україні мають право донести свою позицію, повинні бути почутими та, при потребі можуть поспілкуватися з відповідними сімейними спеціаліст(к)ами, аби вирішити свої проблеми. Конгрес молодих родин — це той майданчик, який забезпечує всі ці можливості, аби якщо ви вирішили створювати (або не створювати) чи вже створили родину, були щасливі та здорові!

За довідками звертатися: (044) 529-13-75.
Із питань медіа та партнерства: бренд-менеджерка Віра Андріюк (097) 883 22 26, brand-manager@studrespublika.com

Організатори: НДЛМ, ВМГО «Студентська республіка» за підтримки Міністерства молоді та спорту України.
Партнери: ГО «Iнсайт», БО «Легалайф-Україна».
Поделиться с новостью друзьями
Комментарии
От:
Проверка на человечность. Введите сегодняшнее число без ведущего нуля
Авторизация
Люди.StudClub
Имя:
Пароль:
Запомнить меня
Главная | Реклама на сайте | Контакты
Наши партнеры: