Новости ›› Полтава и область

Школярі та студенти з Полтавщини стали учасниками форуму «Повір у себе 2.0»

12.12.2019 15:27 | просмотров: 6191
7 грудня у креативному просторі IZONE у Києві пройшов форум «Повір у себе 2.0». Форум зібрав понад 250 учасників — студентів-стипендіатів та школярів з усієї країни.

Цей форум — можливість для молоді послухати надихаючі виступи успішних людей, які є вихідцями з селищ чи маленьких міст. І на власні очі побачити шлях успіху лідерів різних галузей.

Відкрили форум засновники Благодійного фонду «Повір у себе» Віктор та Ірина Іванчик. Вони побажали учасникам усвідомлювати бажання та прямувати до мрій.

За ці 10 років завдяки фонду 529 стипендіатів із сільської місцевості отримали фінансову підтримку для здобуття вищої освіти. Більшість із них стали учасниками форуму «Повір у себе 2.0».

Також слухачами стали ініціативні школярі, які створювали проєкти під час перебування в таборі «Підйом». Наприклад, учні з Василівки Чутівського району, які на ґрант від «Астарти-Київ» запустили шкільне радіо.

Цьогорічна тема форуму — «Усвідомлення». Сама ж програма складалася з виступів, дискусій та воркшопів, на які реєструвалися напередодні. Воркшопи навчали учасників усвідомлювати себе через тіло та дихання, стиль та одяг, а також ідентифікуватися, як частинка громади.

Стипендіатка з Полтавщини Маргарита Дунай обрала воркшоп «Думати інакше», щоб змінити світобачення:
— Більшість людей у негативних ситуаціях песимістично налаштовані. А нас вчили дивитися на обставини реалістично та позитивно. Сподобалось право вибору: я слухала те, що цікаво. Дуже натхненно виступали спікери, які самостійно досягли успіху.

Автори проєктів, розроблених під час табору «Підйом», представляли учасникам реалізовані командою стартапи. Під час форуму відбувалося голосування за проєкти, а той, який отримав найбільше голосів, виборов приз глядацьких симпатій. А от подарунки – отримали всі.

Стипендіат фонду з Кобеляцького району та студент-інженер Київського політехнічного інституту Михайло Ісип розповідає, що отримав дуже позитивні враження:
— Для мене - це не просто захід, а можливість дізнатися нове. Тут знайомлюсь і спілкуюся з розумними людьми. Сподобалась цьогорічна тема і воркшопи. Я вдячний організаторам за такий позитивний досвід.

«У сучасному світі нам всім складно просто бути. Ми привчені постійно щось робити, не завжди усвідомлюючи, чого ми хочемо насправді. Протягом семи годин ми слухали і дискутували, пробували техніки занурення у власне Я, презентували проєкти, які змінюють громади, надихалися виступами успішних людей і вчилися бути тут і зараз», — підсумували організатори на сторінці Благодійного фонду «Повір у себе» у фейсбуці (https://www.facebook.com/povirusebe/).

Довідка: Заснували Благодійний фонд «Повір в себе» у 2009 році Віктор та Ірина Іванчики.
Додаткову інформацію про роботу фонду та участь у його програмах шукайте тут: www.povirusebe.org.

ГО «Полтавщина Аграрна»
Поделиться с новостью друзьями
Комментарии
12.12.2019 21:02 KennethGak

champion japanwww bd dhaka com!..

26.12.2019 09:39 Harryillew
test3

27.12.2019 08:14 DarioGed

домофон vizit инструкциямы заказывали на Сервис KnFC

28.12.2019 05:44 Harryillew
test2

29.12.2019 23:51 DarioGed

сервис ключ домофонасоветую поэксперименировать (я разобрался) с сервисом доставки электронных ключей кЕЙэнэфсиру

30.12.2019 12:04 DonaldKig
С Новым 2020 годом друзья! Приглашаем в систему высоких заработков нового формата. У нас НЕТ пирамид, НЕТ матриц, НЕТ инвестиций. У нас живая очередь. Аналогов в Мире НЕТ! Вход в систему всего $0.01 (один цент). Выплаты на PAYEER без проблем. Нам не стыдно за нашу систему! На финансовом рынке уже 5 лет и всегда на связи... Приходите к нам и зовите друзей, будет интернесно! Ознакомтесь пожалуйста тут.заработать в интернете 2018
заработать деньги в интернете прямо сейчас
заработать в интернете 2019
заработать деньги в интернете быстро
заработать в интернете быстро и легко

ENG

Happy new year 2020 friends! We invite you to the system of high earnings of the new format. We HAVE no pyramids, no matrices, no investments. We have a live queue. There are no analogues in the World! Login is only $0.01 (one cent). Payments on PAYEER without problems. We are not ashamed of our system! In the financial market for 5 years and always in touch... Come to us and call your friends, it will be fun! Read on this resource


заработать в интернете,
заработать в интернете с телефона
заработать деньги в интернете быстро
заработать в интернете прямо сейчас без вложений
заработать деньги в интернете школьнику
заработать в интернете быстро и много
заработать деньги в интернете прямо сейчас
заработать в интернете быстро и легко
заработать в интернете опросы
заработать в интернете 2020

02.01.2020 02:11 peruash
Bestellen Sie SEO-Suchmaschinenoptimierung der Website, Bestellen Sie Website-Promotion-Services Bei allen Fragen wenden Sie sich an den Benutzernamen Skype pokras7777
Wir sammeln auch Basen

От:
Проверка на человечность. Введите сегодняшнее число без ведущего нуля
Авторизация
Люди.StudClub
Имя:
Пароль:
Запомнить меня
Главная | Реклама на сайте | Контакты
Наши партнеры: