Новости ›› Полтава и область

У середині січня у Полтаві вп’яте розпочнуться шеститижневі курси англійської мови з іноземними волонтерами

19.11.2019 09:40 | просмотров: 3927
З 20 січня у Полтаві вп`яте розпочнеться освітній проект Language school міжнародної молодіжної організації AIESEC. В його рамках іноземні волонтери вчитимуть розмовної англійської.

Language school — шеститижневі мовні курси, де заняття проводять волонтери з різних країн. Мета — допомогти полтавцям з різним рівнем англійської подолати мовний бар`єр. Заняття проходитимуть тричі на тиждень у формі дискусій, уроків на граматику і вимову, пізнання нової культури.

За словами організаторів, особливість проекту — у викладачах. Це молоді люди, що вирішили вийти з зони комфорту та поділитися знаннями, досвідом та культурою. І відкрити для себе Україну. Адже волонтери зацікавлені, щоб максимально ефективно для себе й інших провести цей час.

Іноземці готують інтерактивні уроки для залученості кожного члена групи з 5-7 людей. Взяти учать у проекті можуть полтавці старше 10 років.

Організатори — відокремлений підрозділ ВМГО «АЙСЕК в Україні», який працює у Полтаві більше двох років. За цей час його представники провели 10 освітніх проектів з 80 іноземними волонтерами. Учасниками проекту Language Schoolстало більше 600 полтавців.

Мати одного з них Наталія Курнакова розповідає, що її син із величезним задоволенням і бажанням відвідував заняття цього літа:
— Сподобалося все: креативні, молоді викладачі, невимушеність навчання, чудова атмосфера. Для 15-річного підлітка — те, що треба.

Учасниця Олена Єфименко говорить, що це були найкращі дні літа:
— Враження дуже позитивні. Дуже хороші й старанні хлопці — волонтери Серкан і Джем.

Курси проходитимуть в аудиторіях Полтавського університету економіки і торгівлі (ПУЕТ).

Благодійний внесок становить 450 грн за 18 занять при реєстрації до 1 грудня за посиланням: http://aiesec.ua/language-school/.

Проект триватиме шість тижнів: з 20 січня до 28 лютого.

У разі додаткових питань: (066) 997-35-58.


Довідка:AIESEC — міжнародна неприбуткова організація, представлена в 126 країнах. Сприяє розвитку лідерських якостей у молоді, організації місцевих соціальних та культурних проектів і стажуваннях за кордон.

Єлизавета Попова
Поделиться с новостью друзьями
Комментарии
От:
Проверка на человечность. Введите сегодняшнее число без ведущего нуля
Авторизация
Люди.StudClub
Имя:
Пароль:
Запомнить меня
Главная | Реклама на сайте | Контакты
Наши партнеры: