Новости ›› Полтава и область

11.10.2019 в Жуках відбулася «Посвята в козачата»

18.10.2019 11:15 | просмотров: 2570
«Хто не знає свого минулого, той не вартий свого майбутнього» – прописна істина сучасного українця.

11 жовтня 2019 року відбулася посвята у козачата учнів 4 класу Тахтаулівського навчально-виховного комплексу. У гарну погоду, яка стояла цього дня, свято провели біля скульптури Богородиці на Меморіальному комплексі слави українського козацтва, що у селі Жуки. Підтримати четвертокласників зібралися їх батьки, вчителі, настоятель Покровської церкви отець Константин а також представники Українського козацтва в Полтавській області.

Урочисто відкрила свято сільський голова Олена Кравцова а учні вручили короваї почесним гостям представникам Українського козацтва та учаснику АТО, військовослужбовцю і односельцю Сергію Обережному. Учні розповідали вірші, співали пісні. Від сільської ради та від навчально-виховного комплексу були вручені грамоти почесним гостям.

Це дійсно велике свято для молодших школярів, адже тепер вони стали юними захисниками нашої країни та її майбутньою гордістю. Школярі пообіцяли гарно навчатися і поважати історію та традиції українського народу, розвиватися розумово, фізично, морально, щоб відповідати новому статусу козачат.

Представник Українського козацтва в Полтавській області Володимир Зайцев передав директору навчально-виховного комплексу Юрію Клінцову похідний прапор учасників Всеукраїнського козацького агітпробігу місцями руху полків Гетьмана України Івана Мазепи (1708-1709 рр.) а дітям солодкі подарунки.
Поделиться с новостью друзьями
Комментарии
От:
Проверка на человечность. Введите сегодняшнее число без ведущего нуля
Авторизация
Люди.StudClub
Имя:
Пароль:
Запомнить меня
Главная | Реклама на сайте | Контакты
Наши партнеры: