Новости ›› Полтава и область

У Полтаві вперше пройде Міжнародний фестиваль арт-терапії

14.06.2019 10:00 | просмотров: 166
Уже завтра у Полтаві вперше поведуть Міжнародний фестиваль Art-Praktik арт-терапевтки, тренера та коуча Олени Тараріної.

Фестиваль триватиме 2 дні – 15,16 червня з 10.00 до 18.00 в міському Будинку культури.

За цей час 20 досвідчених тренерів арт-терапії проведуть 32 практичних майстер-класи на теми: дитячо-батьківські та сімейні стосунки, розвиток дітей, фінансова незалежность, тайм-менеджмент і досягнення цілей, подолання страхів і подолання стресів, мотивація і самореалізація, трансформаційні ігри.

Полтавка Марина Радишевська – головна організаторка проекту в Полтаві говорить, що це – простір для всіх людей, які прагнуть до розвитку і самореалізації, для всіх, хто хоче поліпшити не тільки свою професійну майстерність, а й якість життя в цілому.

Полтавка Ірина Коноз, яка стала волонтером проекту, розповідає, що чудова можливість для жителів нашого міста, адже вона взагалі збиралася їхати на нього до столиці:

«Навіть, не очікувала на цю подію в Полтаві. Ще в березні збиралась на цей фестиваль до Києва, але на сторінці в соцмережі побачила інфу, про подію й подзвонила організаторам, бо хотілось потрапити на фестиваль не лише глядачем, а й бути корисною».

Волонтерка фестивалю у Полтаві Ірина Коноз

Організатори обіцяють, що тут учасники отримають:

новий досвід взаємодії з собою та іншими;
нові знайомства;
новий алгоритм до дії за життя, в справах і відносинах;
практичні навички зміцнення свого внутрішнього «Я» і розкриття внутрішнього потенціалу і багато іншого.
«Наш фестиваль – це простір для всіх, хто бажає познайомитися з собою ближче, дізнатися себе краще, усвідомити свої ресурси і можливості, хто хоче створити свій новий образ себе», – пояснюють вони.

Вартість участі становить 450 гривень, для студентів – 350. Крім того зараз проводять акцію і при покупці двох білетів – третій йтиме у подарунок.

У вартість входить:

участь у майстер-класах протягом дня;
сертифікат про участь 16 годин арт-терапії;
пакет із роздатковими матеріалами в т. ч. блокнот і ручка;
подарунки і призи; безкоштовні фотозоні + фотограф;
книжкова зона з інноваційними напрацюваннями міжнародного рівня;
зона консультацій.
Довідка

Арт-терапія – це вид психотерапії та психологічної корекції, заснований на мистецтві та творчості.

У вузькому сенсі слова під арт-терапією зазвичай мається на увазі терапія образотворчим мистецтвом з метою впливу на психоемоційний стан людини.

Поступово, протягом ХХ століття, арт-терапія стає невід'ємною частиною соціальних заходів профілактичного й реабілітаційного характеру, медичної, психотерапевтичної та педагогічної практики.

Арт-терапія надає можливість особистості виразити себе «іншими голосами»: рухами, кольором, формою, пластикою, глиною, ландшафтом.

Источник: Зміст
Поделиться с новостью друзьями
Комментарии
От:
Проверка на человечность. Введите сегодняшнее число без ведущего нуля
Авторизация
Люди.StudClub
Имя:
Пароль:
Запомнить меня
Главная | Реклама на сайте | Контакты
Наши партнеры: