Новости ›› Спорт, кино, музыка, тусовки, вечеринки

Як проведуть цьогорічний День молоді в Полтаві

13.06.2019 10:00 | просмотров: 2937
З 28 по 30 червня, три дні поспіль, у Полтаві відзначатимуть масовий культурно-мистецький захід "Дні молоді у Полтаві".

Цього року запроваджують новий формат святкувань замість великих концертів на стадіоні, інформує прес-слжуба Полтавської міської ради.

"Насправді, круто, що у нас в Полтаві змінився підхід до роботи в Управлінні сім’ї, молоді та спорту. Раніше організовували концерти на стадіоні із зірками. Тепер запроваджуємо 3-денний фестиваль для молоді. У Полтаві кожен 7-й полтавець — студент. Якщо порахувати, то молоді у нас велика кількість. Вперше в історії міста запускаємо популяризаційну сітку кращої молоді Полтави — на білбордах, сітілайтах будуть показані молоді люди, які прославляють наше місто. Такі як Олександр Хижняк, Любомир Лемешко, волонтери, активісти громадської діяльності", – розповів депутати Полтавської міської ради Олександр Глазов.

Усі заходи відбуватимуться на 8-ми локаціях: Корпусний парк, Театральна площа, майданчик “Твій простір”, Соборний майдан, алея від “Злато місто” до Театральної площі, стадіон “Динамо”, Дендропарк, пляж “Дублянщина”.

Заходи 28 червня носитимуть національно-патріотичне спрямування в рамках відзначення 23-ї річниці Дня Конституції України. 29 червня відбуватимуть заходи, охоплені спортивною тематикою (фінали з чирлідингу, дворового футболу та ін.), а 30 червня на Театральній площі протягом дня проходитиме Фестиваль вуличної культури. Там будуть такі локації: танцювальна зона, фрістайл зона, воркаут зона,панна футбол, вуличний баскетбол, скейт зона, барбер зона.

28-29 червня на майданчику “Твій простір” пройдуть вуличні університети та Кіно під відкритим небом “Сучасне українське кіно”.Источник: Центральний
Поделиться с новостью друзьями
Комментарии
От:
Проверка на человечность. Введите сегодняшнее число без ведущего нуля
Авторизация
Люди.StudClub
Имя:
Пароль:
Запомнить меня
Главная | Реклама на сайте | Контакты
Наши партнеры: