Новости ›› Полтава и область

«Студентська республіка УМСА-2019»

05.06.2019 16:00 | просмотров: 173
В період з 31 травня по 2 червня 2019 року на території спортивно-оздоровчого табору «Диканська дубрава» студентським парламентом УМСА проведено грандіозне дійство під назвою «Студентська республіка УМСА – 2019». Захід відбувся за підтримки управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради.

Студентська республіка – це країна в мініатюрі з усіма її атрибутами, органами управління, порядками, правилами, власною Конституцією та навіть валютою. На чолі стоїть мер, якому підпорядковуються міністерства: юстиції, внутрішніх справ, фінансів та інші. Нехай це всього лише мініатюра республіки, але громадяни мають можливість влаштуватися на роботу та отримувати за це платню і харчуватися в їдальні. Решта, хто не бажає працювати, може створити своє власне приватне підприємство і цим заробляти на життя.

Так, на «Студентській республіці УМСА» за три дні жителі створили власні партії, провели політичні перегони та голосування. Усе, як завжди, проходило таємно, результати оголосила виборча комісія. У цьому році вибори мера «Студентської республіки УМСА» виграла студентка 5 курсу медичного факультету №1 Вітько Анна.
Протягом Студреспубліки відбулося ще безліч цікавих і драйвових подій. У перший же вечір пройшло відкриття та представлення команд з візитівками, що супроводжувалося креативними, а інколи і дуже неочікуваними номерами, запальними танцями, чудовими співочими виступами, жартами та безліччю інших цікавих подій. Судді обрали три команди-переможниці. Також на республіці можна було пограти у квести та взяти участь у флешмобі, спробувати свої сили в психологічно-інтелектуальній грі «Мафія», спортивних змаганнях з міні-футболу та волейболу. Проводилися незабутні конкурси краси: «Перша Леді» та «Містер Студреспубліки». Також відбулися пленарні засідання робочих груп на тему «Академія майбутнього 2030».
Мета Студреспубліки не тільки у виборах, засіданнях, мітингах, конкурсах, а й у тому, щоб навіть незнайомі люди за три дні стали справжньою злагодженою командою.

Фото надані організаторами заходу.

Источник: rada-poltava.gov.ua
Поделиться с новостью друзьями
Комментарии
От:
Проверка на человечность. Введите сегодняшнее число без ведущего нуля
Авторизация
Люди.StudClub
Имя:
Пароль:
Запомнить меня
Добавить новость
Новостной информер new
Свежие новости всегда на страницах Вашего сайта
Реклама:
Главная | Реклама на сайте | Контакты
Наши партнеры: