Новости ›› Полтава и область

Тепер і в Одесі: Сорочинський ярмарок цього року відбудеться раніше і не на Полтавщині

05.06.2019 11:00 | просмотров: 133
Організатори Сорочинського ярмарку повідомили, що торжище цього року відбудеться в Одесі.

Відповідна інформація з’явилася і на сторінці ярмарку у Фейсбуці, і на сайті.

«Сто сімдесят років тому назад Одесу відвідував Микола Гоголь, який відразу закохався у це неповторне і чарівне місто на морі. А сьогодні ми веземо до Одеси дух гоголівських часів, його улюблений Сорочинський ярмарок з народними пісенними, музичними та танцювальними колективами, з гоголівськими героями і самим Миколою Гоголем, з автентичними народними розвагами. Також вам буде запропоновано широкий вибір сувенірної продукції та товарів легкої промисловості виробників з усієї України. На одеситів та гостей міста чекає безліч позитивних і яскравих вражень, неповторна культурно-мистецька програма, можливість придбати чудові вироби народних майстрів. А в закладах громадського харчування – скуштувати улюблені страви Миколи Гоголя. Запрошуємо до участі у ярмарку народних майстрів, підприємства та приватних підприємців. Відвідуючи «третю столицю», в середині позаминулого століття, Гоголь сказав:

«Тут я можу дихати». Пропонуємо вдихнути на повні груди повітря гоголівських часів, відвідавши Національний Сорочинський ярмарок в Одесі!»

Сорочинський ярмарок проведуть 26-30 червня.

Цікаво, що партнерами ТОВ «Сорочинського ярмарку» цього року виступить компанія «Квартал – Концерт» та її концертний майданчик в Одесі – Літній театр «Морвокзал».

Більше інформації щодо проведення ярмарку у Великих Сорочинцях у серпні поки немає.

– Можу надати лише ту інформацію, яка є у нас на сайті, – зазначила Ольга Олешко, заступниця директора ТОВ «Сорочинський ярмарок» по роботі з пресою.

Раніше на тому ж сайті повідомляли, що гостей чекають, на ювілейному Сорочинському ярмарку 20-25 серпня 2019 року.

«З нетерпінням чекатиму на нашу зустріч з 20 по 25 серпня 2019 року традиційно в селі Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області, на ювілейному Національному Сорочинському ярмарку, який пройде під гаслом 20 років з Україною!».

Источник: kolo.news
Поделиться с новостью друзьями
Комментарии
От:
Проверка на человечность. Введите сегодняшнее число без ведущего нуля
Авторизация
Люди.StudClub
Имя:
Пароль:
Запомнить меня
Добавить новость
Новостной информер new
Свежие новости всегда на страницах Вашего сайта
Реклама:
Главная | Реклама на сайте | Контакты
Наши партнеры: