Новости ›› Полтава и область

У Полтаві презентували проект будівництва вулиці Лазурної за 300 млн грн

05.06.2019 10:00 | просмотров: 357
Нова вулиця має магістрально об’єднати два майбутніх мікрорайони Лазурний і Артсклади. На вулиці буде нова тролейбусна лінія, велодоріжки та зелені зони.

30 травня під час проведення інфраструктурного фестивалю «Майстерня міста» фахівці комунальної організації «Інститут розвитку міста» показали проекти майбутньої вулиці Лазурної.

Ця вулиця є на генеральному плані міста. Вона має магістрально об’єднати два майбутніх мікрорайони Лазурний і Артсклади та з’єднати їх із загальною тканиною міста. Сьогодні маленька вуличка Лазурна проходить прямою лінією між сектором приватних будинків в мікрорайоні Юрівка і комунальною землею, на якій люди облаштували городи. На цій території й планують звести новий 57-мікрорайон («Лазурний»).

Майбутня вулиця Лазурна стане головною транспортною магістраллю району. За проектом вона простягатиметься на 3 км. Початок її буде від вулиці Половки, далі — на південь вздовж мікрорайону Лазурний, потім обігне мікрорайон Огнівка і пройде територією майбутнього мікрорайону Артсклади. Через будинки приватного сектору вона вийде на вулицю Героїв АТО.

Концепція цієї магістралі розробляється в рамках плану сталої мобільності міста Полтава за підтримки німецької компанії «Dornier Consulting». З жовтня минулого року над проектом працювало дві групи архітекторів під керівництвом:

Володимира Гузіка, керівник ТОВ «Архімісто-Буд» (проект № 1);
Марини Дронь (проект № 2).

В обох проектах є спільні риси. Вулиця Лазурна — просторий бульвар із зеленими галявинами, зупинками, парковками, велодоріжками. Вулиця доступна для людей з обмеженими можливостями. Вона розрахована на рух громадського транспорту, зокрема — й на тролейбусну лінію. Вулиця Лазурна має стати головною транспортною артерією нового мікрорайону. Вона має скоротити відстань між прилеглими мікрорайонами й центральною частиною міста.

За словами керівника КО «Інститут розвитку міста» Юрія Левченка, проектом зацікавився Європейський інвестиційний банк:

— Зараз збираємо документи, щоб експерти підготували пакет документів для фінансових структур. Перемовини уже ведуться. Робоча група вже розробляє технічні умови для створення проекту.

Після того, як знайдеться інвестор, буде оголошений тендер на будівництво вулиці Лазурної.

Источник: poltava.to
Поделиться с новостью друзьями
Комментарии
От:
Проверка на человечность. Введите сегодняшнее число без ведущего нуля
Авторизация
Люди.StudClub
Имя:
Пароль:
Запомнить меня
Главная | Реклама на сайте | Контакты
Наши партнеры: