Новости ›› Полтава и область

Полтавців запрошують на яскраве дійство – «Паркові забави»

24.05.2019 09:00 | просмотров: 262
Цьогоріч у Полтаві знову проведуть «Паркові забави», але вже долучаться й учасники з інших міст, окрім полтаців. Це яскраве дійство з багатьма локаціями, для людей різного віку та різних захоплень.

– Завдяки натхненній команді, котра об’єднує багатьох небайдужих людей, проект розширює кордони, змінює масштаби, додає світу драйву й краси, – пише Ольга Гладченко, організаторка.

Отже, що таке «Паркові розваги»:

– Свято спорту, туризму, творчості та загалом здорового, яскравого способу життя, – додає Ольга.
Діятимуть 10 спортивних локацій, дві смачних та три творчих:
Квест з системою електронних підказок, орієнтування на байдарках, справжній лабіринт для малечі, «Родинні перегони», смуга перешкод із можливістю спробувати спортивний туризм на смак, бадмінтон і стрільба з лука. У нас TRX, зумба і майстер-класи від воркаутерів та пул-дансерів. Також «Ярмарок майстрів» з майстер-класами з декоративно-ужиткового мистецтва та екологічна зона.

Також організатори обіцяють кулінарний конкурс, з можливістю провести «майстер шеф» в польових умовах та виграти вечерю для родини в одному дуже приємному закладі.

У нас фотозона, смачні напої і музика.

– Цього року вже будуть учасники не лише з інших міст області, а й з інших областей – виходимо на Всеукраїнський рівень, – додала Ольга Гладченко.

Для участі потрібна реєстрація за посиланням - https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSccq_f3g6NphKIfZIVyX7TFVA9N1hZe_-UWnaFN_o7a89hNyg/viewform

Культурно-спортивне свято влаштовує «Об’єднання «Самопоміч» - Полтава».

Источник: kolo.news
Поделиться с новостью друзьями
Комментарии
От:
Проверка на человечность. Введите сегодняшнее число без ведущего нуля
Авторизация
Люди.StudClub
Имя:
Пароль:
Запомнить меня
Главная | Реклама на сайте | Контакты
Наши партнеры: