Новости ›› Полтава и область

Про роботу Полтавського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

23.05.2019 14:00 | просмотров: 173
Полтавським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводиться системна робота з розвитку волонтерського руху в місті Полтава. Так, наприкінці березня був проведено вже традиційний Форум волонтерів м. Полтава. Цьогорічний він відбувся під гаслом: «Здорове місто – це в твоїх руках».

За ініціативи Полтавського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в рамках Форуму було проведено конкурс соціальної реклами «Молодь говорить наркотикам-НІ!», в якому взяли участь учні загальноосвітніх навчальних закладів та студенти навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації м. Полтава. Загалом на конкурс було подано близько 30 робіт.

За підсумками було визначено переможців у чотирьох категоріях «Відео», «Буклет», «Листівка» та «Плакат». Всі переможці отримали відповідні сертифікати на виготовлення поліграфічної продукції профілактичного змісту та трансляцію соціальної реклами на інформаційному екрані м. Полтава.

За сприяння Центру було виготовлено поліграфічну продукцію та 22 травня урочисто передано до навчальних закладів.

Учні та студенти, які стали переможцями, та вже отримали свої буклети, плакати та листівки зазначили, що мають на меті використати їх в подальшій профілактичній роботі та розповсюдити не лише в своїх навчальних закладах, а й за їх межами.

Фахівці Центру соціальних служб впевнені: спільними зусиллями зможуть значно знизити темпи розповсюдження наркоманії в місті, зробити його безпечнішим, а головне – допомогти молодим людям зробити свій правильний вибір!

Фото надані Полтавським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Источник: rada-poltava.gov.ua
Поделиться с новостью друзьями
Комментарии
От:
Проверка на человечность. Введите сегодняшнее число без ведущего нуля
Авторизация
Люди.StudClub
Имя:
Пароль:
Запомнить меня
Главная | Реклама на сайте | Контакты
Наши партнеры: