Новости ›› Полтава и область

Зміцнюючи міжнародні зв"язки: Програму партнерства між Боржомі і Полтавою підписали на 2020-2021 роки

23.05.2019 18:00 | просмотров: 225
До Полтави завітала грузинська делегація із міста Боржомі (Грузія). Гостей офіційно зустрічали у Полтавському художньому музеї (галереї мистецтв) імені Миколи Ярошенка. Під час урочистої частини було підписано Програму партнерства між містами Боржомі та Полтавою на 2020-2021 роки.

Вперше угоду про партнерство було підписано ще у 2011 році. Щоправда, вона мала на меті дещо вужчу взаємодію. Нині ж Програма є більш розширеною. Зокрема, включено позиції обміну в сфері підприємництва, готельно-ресторанного бізнесу тощо.

В урочистій атмосфері заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Людмила Бойченко та керівник грузинської делегації Наіра Аманаташвілі підписали Програму про партнерство на 2020-2021 роки.

– Це унікальний день в історії нашого міста, бо ми продовжуємо добру традицію – співпрацю з містом Боржомі, – зауважила Людмила Бойченко. – За вісім років наші партнерські відносини стали більш ширшими. З минулого року була включена практика обміну школярами. Нова Програма дасть нам можливість співпрацювати у сфері підприємництва, туризму, готельно-ресторанного бізнесу. Набравши обертів у цих сферах, переконана, ми станено ще більш дружніми у своїх відносинах. Нам є чому повчитись один в одного, нас багато чого об’єднує.

У свою чергу, підписуючи Програму, Наіра Аманаташвілі наголосила, що дружба надалі лише міцнішатиме:

– Мені приємно зазначити, що діти з Полтави, які приїздили в рамках обміну в Грузію торік, вже самостійно відвідують нашу країну. Так, одна дівчинка знову завітала до родини, у якій жила у 2018 році. Уже незалежно від нас наші діти спілкуються, продовжують свої стосунки і на відстані, і приїжджаючи в гості. Це означає, що наша дружба з року в рік міцнішає. Переконана, так буде і надалі!

Підписання Програми партнерства між містами Боржомі та Полтавою на 2020-2021 роки скріпили рукостисканням.

Цьогоріч до Полтави приїздили 12 молодих людей з міста Боржомі. Ці хлопці та дівчата – спортсмени. Вони житимуть у полтавських родинах 10 днів. Разом з управлінням культури міськвиконкому й управління у справах сім’ї, молоді та спорту покажуть їм Полтаву, познайомлять з нашими традиціями. Поруч з гостями з Грузії будуть і їхні нові друзі – діти, у чиїх родинах вони проживають.

Источник: rada-poltava.gov.ua
Поделиться с новостью друзьями
Комментарии
От:
Проверка на человечность. Введите сегодняшнее число без ведущего нуля
Авторизация
Люди.StudClub
Имя:
Пароль:
Запомнить меня
Главная | Реклама на сайте | Контакты
Наши партнеры: