Новости ›› Полтава и область

Презентація першої монографії серії «Історико-архітектурна та культурна спадщина Полтавщини»

13.05.2019 18:00 | просмотров: 337
Подія відбудеться 17 травня 2019 р. о 10.00 у приміщенні Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки імені І. П. Котляревського в кімнаті 213 (2-ий поверх).

Вхід за запрошеннями.

Інформація про авторів:

Орлов Владлен Миколайович – кандидат історичних наук, провідний науковий співробітник науково-дослідного сектору пересувних і стаціонарних виставок Полтавського музею авіації і космонавтики, відділу Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського. Історик та історіограф історії релігії, політолог та краєзнавець. Автор більше 100 наукових, науково-методичних та публіцистичних публікацій, зокрема двох монографій Лауреат іменної стипендії Полтавського міського голови для молодих учених вищих навчальних закладів та наукових установ м. Полтави у 2017 р.

Янович Олександр Васильович – завідувач сектору науково-дослідного сектору пересувних і стаціонарних виставок Полтавського музею авіації і космонавтики, відділу Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського. Історик, музеєзнавець та краєзнавець. Багаторічний очільник Державного історико-культурного заповідника «Поле Полтавської битви». Автор багатьох наукових та науково-популярних видань з історії Полтавщини.
Поделиться с новостью друзьями
Комментарии
От:
Проверка на человечность. Введите сегодняшнее число без ведущего нуля
Авторизация
Люди.StudClub
Имя:
Пароль:
Запомнить меня
Главная | Реклама на сайте | Контакты
Наши партнеры: