Новости ›› Полтава и область

Дерева замість повітряних кульок: школярам пропонують змінити традицію запуску сміття в небо

13.05.2019 14:00 | просмотров: 709
Полтавських школярів закликають відмовитися від традиції запуску повітряних кульок на останніх дзвониках та випускних.

Відповідне звернення до начальника управління освіти міськради Юрія Матвієнка, директорів дошкільних та середніх навчальних закладів, а також до учнів та їхніх батьків опублікувала очільниця ГО «Нова Полтава» Юлія Городчаніна.

– Ми занепокоєні величезною шкодою, яку приносять повітряні кульки, та пропонуємо дошкільним та середнім навчальним закладам, зокрема випускним класам, директорам закладів освіти і батькам відмовитись від традиційних запусків у небо повітряних кульок на святкових заходах, зокрема під час святкування останнього дзвоника та випускного, й започаткувати нову традицію висадки дерев на честь кожного випуску, – написала Юлія Городчаніна на своїй сторінці у Фейсбуці.

Традиція випускати в небо повітряні кульки прийшла на зміну запуску небесних ліхтариків. Але приносить не менше шкоди – одночасно в навколишнє середовище випускаються сотні тисяч кульок, а отже – сміття. Кульки розносить вітром на сотні метрів, а то і кілометрів.

Опиняючись у природі, вони стають яскравою здобиччю для тварин та птахів, які від цього гинуть; аерозолі, які використовують для надування руйнують озоновий шар.

Источник: kolo.news
Поделиться с новостью друзьями
Комментарии
От:
Проверка на человечность. Введите сегодняшнее число без ведущего нуля
Авторизация
Люди.StudClub
Имя:
Пароль:
Запомнить меня
Главная | Реклама на сайте | Контакты
Наши партнеры: