Новости ›› Полтава и область

У Полтаві пройде дводенна Дебатна школа для молоді

08.05.2019 15:00 | просмотров: 525
18-19 травня у Полтавському університеті економіки і торгівлі проходитиме дводенна Дебатна школа. Вчитимуть учасників п’ять досвідчених тренерів з усієї України. Молодь закликають взяти участь у заході.

На 40 учасників чекають тренінги з аргументації, контраргументації та аналітики від досвідчених дебатерів Федерації Дебатів України, а також – цінна практика: дебатні раунди з якісним суддівством.

Навчатимуть формату британського формату парламентських дебатів, вправність в якому допомагає подолати страх публічних виступів, покращує ораторські здібності, учить чітко доносити свою думку, розширює кругозір та вчить сприймати протилежну точку зору.

Одна з тренерок – Ольга Поліщук. Вона є головою одеського осередку Федерації дебатів України. Оля – фіналістка, переможниця і топ-спікерка Всеукраїнських дебатних турнірів "Demo Jedi Cup 2017", «Summer Cup», «Волинська толока» та «Кубок Одеси».

«Дебати дозволяють глибинно розбиратися в різноманітних темах та усвідомлювати вектори розвитку суспільства. А ще дебатери — це спільнота успішних та цікавих людей, до яких хочеться тягнутися і з якими я можу зростати» – пояснює Оля.

Участь у Полтавській дебатній школі можуть взяти всі бажаючі школярі старших класів та студенти. Для цього потрібно попередньо заповнити форму, яку можна знайти на сторінці події.

Організовує подію полтавський осередок Української академії лідерства.

Довідка: Українська Академія Лідерства — 10-місячна освітня програма розвитку для випускників шкіл віком від 16 до 18 років. Навчання триває 6 днів на тиждень, а студенти проживають у кампусах Академії.

Програма допомагає молоді знайти своє призначення, пізнати країну та світ, усвідомлено обрати майбутню професію та розкрити лідерські якості.

Данило Карпа
Поделиться с новостью друзьями
Комментарии
От:
Проверка на человечность. Введите сегодняшнее число без ведущего нуля
Авторизация
Люди.StudClub
Имя:
Пароль:
Запомнить меня
Главная | Реклама на сайте | Контакты
Наши партнеры: