Новости ›› Полтава и область

Перший майданчик для вигулу собак у Полтаві влаштують на вул. Петра Юрченка

24.04.2019 11:00 | просмотров: 346
Майбутній майданчик матиме площу 40 на 20 метрів, огорожу, доріжки, лави та сміттєві урни

На наступній сесії Полтавської міської ради депутати затвердять внесення змін до Програми розвитку ЖКГ на 2019 рік. Зокрема, планується виділення 800 тис. грн для КП «Декоративних культур» на капітальний ремонт скверу на вул. Петра Юрченка з влаштуванням майданчику для вигулу собак.

Як повідомив заступник начальника КП «Декоративні культури» Віталій Забишний, початковий проект довелося відкорегувати:

— Первинний варіант передбачав майданчик поруч із дорогою до дитячої поліклініки. Тому вирішили знайти інше місце — ближче до нового спорткомплексу на вул. Петра Юрченка. Також первинний проект передбачав штучний газон на майданчику. Але потім ми дійшли до висновку, що можна використати натуральний рельєф. Майданчик для вигулу собак матиме площу 40×20 м. Він також матиме огорожу, доріжки для господарів собак, лави та сміттєві урни, куди можна викидати екскременти.

За словами Віталія Забишного, наразі проектно-кошторисна документація є у проектанта, тому він не може точно вказати на місце під майданчик та показати ескізи. В управлінні ЖКГ також не повідомляють подробиць і говорять про подробиці вже після засідання сесії міськради.

Нагадаємо, що у 2018 році міська влада планувала збудувати чотири майданчики для вигулу собак за 1,2 млн. У червні минулого року за 171 тис. грн було замовлено проектно-кошторисну документацію для трьох з них.

Наразі виконавець проектів — ТОВ «Неоінжиніринг» отримало 112,5 тис. грн попередньої оплати.

Один із майданчиків планували облаштувати на території Парку Воїнів-афганців, що у мікрорайоні Алмазний. Другий майданчик було заплановано облаштувати на території Павленківського парку. Третій майданчик (з нього і вирішили розпочати) — в районі авіамістечка.

Источник: poltava.to
Поделиться с новостью друзьями
Комментарии
От:
Проверка на человечность. Введите сегодняшнее число без ведущего нуля
Авторизация
Люди.StudClub
Имя:
Пароль:
Запомнить меня
Главная | Реклама на сайте | Контакты
Наши партнеры: