Новости ›› Полтава и область

Одинадцятикласники Полтавщини взяли участь у навчальних стрільбах

24.04.2019 13:00 | просмотров: 347
Нещодавно протягом п’яти днів учні 11 класів закладів загальної середньої освіти взяли участь у навчальних стрільбах на військових стрільбищах у Вакуленцях, Миргороді та Охтирці.

15-19 квітня Департамент освіти і науки Полтавської облдержадміністрації, органи управління освітою спільно з Полтавським обласним військовим комісаріатом та Полтавським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти імені Михайла Остроградського організували для одинадцятикласників області навчальні стрільби. Їх провели на військових стрільбищах в/ч А3990 в/м № 72 у Полтаві (Вакуленці), в/ч А1356 у Миргороді та в/ч А0563 в Охтирці.

Учні виконували початкові вправи стрільби із автомата АК-74 бойовими патронами

Учні виконували початкові вправи стрільби із автомата АК-74 бойовими патронами

— Проведення стрільб відбулося завдяки реалізації навчальної програми з предмету «Захист Вітчизни» та Програми реалізації Концепції допризовної підготовки і військово-патріотичного виховання молоді Полтавської області на 2015-2020 роки, затвердженої розпорядженням голови від 25.08.2015 № 436. Відповідно до програми, всі одинадцятикласники наприкінці навчального року проходять п’ятиденні навчально-польові збори, одним із розділів якого є вогнева підготовка. Учні виконують початкову вправу стрільби із автомата АК-74 бойовими патронами, — розповів начальник управління позашкільної, професійної (професійно-технічної), вищої освіти та правового забезпечення Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА Сергій Рибалко.

Загалом у стрільбах взяли участь 2650 старшокласників, з них: 1735 — на полігоні у Вакуленцях, 589 — у Миргороді та 326 — в Охтирці.

Минулого року понад 2 тис. юнаків 11 класів області долучилося до навчальних стрільб, які проходили на двох полігонах: у Вакуленцях та Миргороді.

Источник: poltava.to
Поделиться с новостью друзьями
Комментарии
От:
Проверка на человечность. Введите сегодняшнее число без ведущего нуля
Авторизация
Люди.StudClub
Имя:
Пароль:
Запомнить меня
Главная | Реклама на сайте | Контакты
Наши партнеры: