Новости ›› Полтава и область

Українські студенти провели акцію на підтримку Сенцова в Братиславі

15.04.2019 10:00 | просмотров: 147
11 квітня у центрі Братислави студенти Української академії лідерства провели вуличну акцію “Missing director” на підтримку Олега Сенцова. Захід відбувся у рамках глобальної акції #SaveOlegSentsov.

Під час акції студенти показали, що без режисера фільму знімальний процес буквально “заморожується” — усі учасники акції завмерли на кілька хвилин (за аналогією із популярним у мережі манекен челенджом).

Мета акції – закликати владу Словаччини продовжити тиск на Російську Федерацію, щоб та звільнила Олега Сенцова та всіх українців, позбавлених волі з політичних причин в Росії і окупованому Криму. А також, військовополонених і цивільних заручників на окупованому Сході України та 24 українських моряків, що зараз перебувають у полоні.
“Режисер – головна людина на знімальному майданчику. Український режисер Олег Сенцов та ще понад 97 українських громадян зараз незаконно утримуються у тюрмах в Росії та окупованому Криму, ще більше сотні у підвалах Донбасу. Цією акцією ми нагадуємо європейцям, що вони досі там і тиск на РФ потрібно посилювати, доки політичні в’язні не опиняться на волі”, – пояснює Нікіта Мєкєнзін, головний організатор акції.
Схожі акції в цей день відбулися й у Брюсселі, Берліні, Празі, Парижі та Амстердамі.


Поделиться с новостью друзьями
Комментарии
От:
Проверка на человечность. Введите сегодняшнее число без ведущего нуля
Авторизация
Люди.StudClub
Имя:
Пароль:
Запомнить меня
Главная | Реклама на сайте | Контакты
Наши партнеры: