Новости ›› Спорт, кино, музыка, тусовки, вечеринки

У Катерини Бегу є хлопець, а Девід Аксельрод востаннє бере участь у вокальних проектах

12.04.2019 16:00 | просмотров: 37965
Учасники популярного проекту «Голос країни-9» розповіли про своє особисте та професійне життя, про подробиці участі в проекті та подальші плани в новому квітневому номері «VIVA!». Глянцеве видання за відгуками читачів обрало вісім фаворитів. Серед них: брати Таранцови та Вікторія Олійник з команди MONATIK, підопічні Потапа Вікторія Ягич та Карина Арсентьєва, півфіналісти проекту Девід Аксельрод та Андрій Хайат та В’ячеслав Кретов і Катерина Бегу з команди міжнародного артиста Dan Balan.

Так, перероджений артист Девід Аксельрод поділився з читачами своїми враженнями від проекту, а також вперше розповів, як змінилося його життя відтоді, коли він став Девідом.

«Голос країни» дуже кльовий проект! Звісно, мені є з чим порівнювати, я був майже на всіх проектах. Не завжди як конкурсант, але.. Це останній проект, в якому я беру участь як учасник, тому що більше немає сенсу комусь щось доводити», - розказав Девід.

На питання, чи змінилося його життя, вокаліст відповів: «Реально все змінилося. Прийшло відчуття свободи, відсіялися погані люди, з’явились нові, дуже хороші. Ну, якось дуже легко все пішло, чесно».

Колишня учасниця команди Dan Balan, Катерина Бегу, яка минулого ефіру покинула проект «Голос країни», відверто розповіла про найближчих людей, які підтримували її творчість та вболівали за неї під час участі в проекті.

«Мої батьки завжди радили робити мені те, що я відчуваю. Моя мама – сильна і мудра жінка, вчила мене робити те, що виходить на всі 100% і прислуховуватися до своїх почуттів, адже тільки я сама можу обирати вірний шлях», - розповіла Катерина.
Дівчина також вперше розповіла про своє особисте життя:

«Так, у мене є хлопець. Він не ревнує мене. Кожен раз, коли він говорить мені слова підтримки чи дає пораду, я розумію, що обрала для себе правильну людину», - додала учасниця.

Ще більше цікавих фото, подробиць та вражень від проекту учасників «Голосу країни-9» ви знайдете на сторінках нового номеру популярного глянцю «VIVA!».

Яскраві виступи «Голосу країни-9» дивіться на офіційному каналі YouTube:

https://www.youtube.com/user/goloskrainy/featured

Склад команд можна переглянути за посиланням:

https://1plus1.ua/golos-krainy/komandy#up

https://1plus1.ua/golos-krainy

https://www.facebook.com/goloskrainy/

https://www.instagram.com/goloskrainy_official/

https://www.youtube.com/user/goloskrainy/videos?app=desktop
Поделиться с новостью друзьями
Комментарии
От:
Проверка на человечность. Введите сегодняшнее число без ведущего нуля
Авторизация
Люди.StudClub
Имя:
Пароль:
Запомнить меня
Главная | Реклама на сайте | Контакты
Наши партнеры: