Новости ›› Полтава и область

Уже ввосьме у Полтаві відбувся Всеукраїнський фестиваль зі спортивних бальних танців «Кубок Полтавщини-2019»

10.04.2019 17:00 | просмотров: 253
Цими вихідними, 6 та 7 квітня, у Полтаві проходив Всеукраїнський фестиваль зі спортивних бальних танців «Кубок Полтавщини-2019». Цей захід – традиційний. Цьогоріч він проходив уже увосьме і зібрав більш ніж тисячу учасників з різних куточків України.

Організаторами фестивалю виступили танцювально-спортивний клуб «Альянс» (керівники Олександр Жиров та Наталія Панасюк) та танцювально-спортивний клуб «Естадес» (керівник Оксана Дзюбан). Традиційно, захід проходить за підтримки управління у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавського міськвиконкому та управління культури.

Серед учасників фестивалю – найкращі спортсмени з сімнадцяти міст України. Зокрема, з Полтави, Києва, Сум, Дніпра, Запоріжжя, Кременчука, Світловодська, Лубен, Харкова, Кропивницького, Олександрії, Кривого Рогу.

У конкурсі брали участь пари різного віку (від дітей 3 років до дорослих) та рівня майстерності (від новачків до професіоналів-призерів міжнародних змагань). Загалом, участь у фестивалі взяли більш ніж 700 пар.

Змагання проходили з латиноамериканської (ча-ча-ча, самба, румба, пасодобль, джайв) та європейської (повільний вальс, танго, віденський вальс, повільний фокстрот, квікстеп) програм.

– Дуже приємно, що саме в Полтаві проходить такий масштабний фестиваль, який щороку збирає танцюристів з усіх куточків України, – зауважила заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Людмила Бойченко. – Це свято краси, грації, яке є майданчиком для здобуття досвіду новачками та черговим підтвердженням майстерності для тих, хто уже давно займається спортивно-бальними танцями.

Програмою заходу було передбачено розподіл учасників за рівнем виконання. Відповідно до цього критерію фестиваль проходив у шість відділень.

Для об'єктивного оцінювання змагань запросили 15 незалежних суддів вищої категорії з різних регіонів України. Кращих з кращих визначали у 70 номінаціях.

У дорослих категоріях переможцями стали танцівники з Полтави (Жиров В. – Мітіна Т., Чеверденко К. – Гапонова М., Рудніцький В. – Тищик С., Андрієць Д. – Анісова М.), Дніпра (Шевченко В. – Палюра В.), Запоріжжя (Федоренчик М. – Макарова А., Самсонов К. – Циплякова Д.)

Діти-початківці, які вперше брали участь у змаганні, були нагороджені відповідними пам'ятними дипломами, медалями та подарунками від спонсорів. Переможцям більш досвідчених категорій організатори, крім дипломів і медалей, вручили ще й кубки.

Окрім того, для усіх присутніх підготували показові виступи триразових чемпіонів світу, чемпіонів Європи, віце-чемпіонів International Championship, бронзових призерів Blackpool Dance Festival, майстрів спорту України зі спортивних танців Олександра Безкровного та Марії Савчук.

Організатори зазначають: ці змагання проводилися з метою популяризації та розвитку спортивного бального танцю в Полтаві та області.

Источник: rada-poltava.gov.ua
Поделиться с новостью друзьями
Комментарии
От:
Проверка на человечность. Введите сегодняшнее число без ведущего нуля
Авторизация
Люди.StudClub
Имя:
Пароль:
Запомнить меня
Главная | Реклама на сайте | Контакты
Наши партнеры: