Новости ›› Разное

У Полтаві стартував проект «Майстерня активної молоді»

10.04.2019 15:00 | просмотров: 325
У Полтаві стартував проект «Майстерня активної молоді», в рамках якого відбувся перший семінар. На ньому учням розповіли як брати участь у прийнятті рішень на рівні місцевої влади, що таке демократія, чим відрізнити пряму демократію від електронної, які є інструменти для поширення у містах електронної демократії і чим можна користуватися полтавській молоді для того, щоб бути активною.

8 квітня у Полтавській загальноосвітній школі №37 відбувся перший семінар в рамках проекту «Майстерня активної молоді». Голова громадської організації «Центру розвитку та співпраці громад» Ганна Шавиро розповіла, що даний проект розрахований на учнів старших класів, а також на студентів перших та других курсів:

– У проекті візьмуть участь близько півтори тисячі юнаків та дівчат нашого міста. Метою проекту є посилення залучення, ініціативності та участі молоді м. Полтава до публічного життя в сфері прямої демократії, зокрема, бюджету участі по впровадженню змін в громаді.

Голова робочої групи з питань партиципатрного бюджетування, депутат Полтавської міської ради Олександр Глазов говорить: спільно з фахівцями КО «Інститут розвитку міста» учні навчатимуться подавати проекти до міської цільової програми «Бюджет участі».

– Перший етап «Майстерні активної молоді» передбачає проведення семінарів щодо розвитку громадянського суспільства та партисипації, другий – створення проектів, відповідно до програми «Партиципаторне бюджетування (бюджет участі) у м. Полтаві на 2016-2020 роки», – зазначив Олександр Глазов. – Цим проектом ми надаємо полтавській молоді платформу для розвитку та реалізації їх креативних та цікавих ідей. Діти матимуть змогу написати проекти в рамках учнівського бюджету участі, – зауважив Олександр Глазов.

Позитивні зміни у країні залежать від молоді, але разом з тим, школярам, студентам, вчорашнім випускникам, часто не вистачає знань, навичок, досвіду для розвитку своїх ініціатив – переконаний начальник управління освіти Юрій Матвієнко:

– Завдяки даному проекту наша молодь побачить, що не потрібно виїжджати з Полтави для реалізації ідей та ініціатив. Впевнений: в подальшому будемо співпрацювати і з громадською організацією, і з Комунальною організацією «Інститут розвитку міста». Будемо виводити це на рівень постійної роботи.

Організатори зазнають: реалізовувати проекти будуть найактивніших та найкреативніших учнів та студентів міста.

Довідково:

Ініціатором проекту і організатором інформаційних семінарів виступила громадська організація «Центр розвитку та співпраці громад» за підтримки Всеукраїнської ініціативи «Активна Громада» від Інституту «Республіка», Національного Демократичного Інституту (NDI), а також за сприяння КО «Інститут розвитку міста» та управління освіти міськвиконкому.

Источник: rada-poltava.gov.ua
Поделиться с новостью друзьями
Комментарии
От:
Проверка на человечность. Введите сегодняшнее число без ведущего нуля
Авторизация
Люди.StudClub
Имя:
Пароль:
Запомнить меня
Главная | Реклама на сайте | Контакты
Наши партнеры: