Новости ›› Полтава и область

Полтавцям дадуть допомогу: кому і скільки

29.03.2019 19:00 | просмотров: 558
Із бюджету Полтави планують виділити кошти на матеріальну допомогу жителям міста.

Відповідний проект рішення міськвиконкому опублікували на сайті полтавської міськради.

254 тисячі 700 гривень виділять для виплати матеріальної допомоги полтавцям за їх зверненнями.

11 тисяч підуть на виплату одноразової матеріальної допомоги учасникам бойових дій, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах антитерористичної операції у період її проведення, у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях. Полтавці отримають по тисячі гривень.

25 тисяч гривень дадуть батькам хворої дитини на лікування.

30 тисяч 153 гривні дадуть батькам (опікунам або піклувальникам) для реабілітації дітей у закладі «Міжнародна клініка відновного лікування» м.Трускавець. Кошти призначені на допомогу у реабілітації двом діткам.

Источник: kolo.news
Поделиться с новостью друзьями
Комментарии
31.03.2019 10:09 Аноним
"254 тисячі 700 гривень виділять для виплати матеріальної допомоги полтавцям за їх зверненнями." Ну а якщо ніхто не звернеться - закрисять і хер хто і шо кому дасть! Перевірено на власній шкурі. Майже ніхто з тих,хто повинен щось отримати про ці виплати абсолютно нічого не знають - чим влада і користується - вони ж не надсилають про це повідомлень...

От:
Проверка на человечность. Введите сегодняшнее число без ведущего нуля
Авторизация
Люди.StudClub
Имя:
Пароль:
Запомнить меня
Главная | Реклама на сайте | Контакты
Наши партнеры: