Новости ›› Полтава и область

Що покажуть в Полтавському театрі у квітні: регіональний фестиваль та прем"єра

25.03.2019 09:00 | просмотров: 127
83-й театральний сезон у Полтавському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені М. В. Гоголя стартує з фестивалю «В гостях у Гоголя».

З 1 по 7 квітня на сцені полтавського театру виступатимуть артисти з Києва, Одеси, Сум, Харкова та Коломиї. Вони привезуть мюзикли, комедії, трагікомедії, драми за творами Миколи Гоголя, Тараса Шевченка, Василя Стефанника.
Чекають розваги і на найменших поціновувачів театрального мистецтва – 13 квітня відбудеться музична казка «Летючий корабель».

Також 13 квітня полтавців запрошують на прем’єру нової музичної комедії від відомого херсонського режисера Сергія Павлюка «Нью-Йорк, Нью-Йорк!». Глядачам пропонують поринути в часи, коли панували гангстери, були популярними кабаре, а в кінці тижня потрібно здати виручку босу. Комедія з масштабними декораціями, піснями й танцями.

Поціновувачі класики 18 квітня зможуть переглянути «Сватання на Гончарівці».

19 квітня – «Тригрошова комедія».

У суботу, 20 квітня, малечу запрошують на казку «Попелюшка».

20 квітня – «Політ над гніздом зозулі», вистава прем’єра якої відбулася в грудні. Спектакль «Політ над гніздом зозулі» про боротьбу людини і системи, свободи і обмежень. Хто кого здолає та чи є край цій боротьбі?

24 квітня – «Зона. 30 кілометрів людяності», трагікомедія на 1 дію.

Источник: kolo.news
Поделиться с новостью друзьями
Комментарии
От: franBish
Главная | Реклама на сайте | Контакты
Наши партнеры: