Новости ›› Полтава и область

Заняття в рамках «Школи волонтерів» продовжуються

22.03.2019 15:00 | просмотров: 161
20 березня відбувся черговий тренінг в рамках міської «Школи Волонтерів», у якому взяли участь більше 30 слухачів-волонтерів. Темою цього заняття обрали «Написання волонтерського проекту».

Фахівець Полтавського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Людмила Василенко зазначила, що це заняття також є своєрідною підготовкою до міського конкурсу волонтерських проектів «Робимо світ кращим».

– Якщо виникає цікава ідея і ми хочемо її реалізувати, ми маємо підходити до цього серйозно. Щоби переконати інших людей щодо важливості нашої ініціативи та серйозності своїх намірів, необхідно уміти створювати проекти, які і допоможуть реалізувати цю ідею. Сьогодні ми говоритимемо про те, як створити волонтерський проект.

Людмила Василенко детально розповіла про те, яким чином довести важливість ініціативи, що міститься у проекті. Вона зазначила: отримані знання з написання проектів знадобляться слухачам не лише у волонтерській діяльності, а й для реалізації інших ініціатив.

Особливу увагу було зосереджено на обов’язкових розділах документу проекту, важливості визначення актуальності проблеми, чіткої цілі, підготовчого та основного етапу проекту, необхідності підведення підсумків своєї роботи та чітке бачення очікуваного результату.

Нагадаємо, у волонтерських загонів міста є реальна можливість отримати підтримку від міської влади та реалізувати свої благородні ідеї через участь у міському конкурсі волонтерських проектів «Робимо світ кращим», який стартуватиме 28 березня на IV Форумі волонтерів м. Полтави!

Источник: rada-poltava.gov.ua
Поделиться с новостью друзьями
Комментарии
От:
Проверка на человечность. Введите сегодняшнее число без ведущего нуля
Авторизация
Люди.StudClub
Имя:
Пароль:
Запомнить меня

RSSКоментарии

20:23 Пушистичка: нуну
13:39 Пушистичка: ахаааах
Добавить новость
Новостной информер new
Свежие новости всегда на страницах Вашего сайта
Реклама:
Главная | Реклама на сайте | Контакты
Наши партнеры: