Новости ›› Полтава и область

«Коффішка» в центрі Полтави простоїть до середини літа

19.03.2019 15:00 | просмотров: 529
Скандально відомий МАФ біля підземного переходу «Злато місто», «Коффішка», з приводу якого в Полтаві відбувалися громадські акції та порушувалося питання про його знесення, простоїть до середини липня 2019 року. Саме тоді у власника, ФОП Калітєєвський, закінчується дозвіл на розміщення малої архітектурної форми на вулиці Соборності, 34.

– До 22 липня у власника триває договір на розміщення «Коффішки».

Тільки він закінчиться, продовжувати його не будемо, принаймні на сьогодні позиція міської ради щодо цього не змінилася. Так, ми не продовжили договір ФОП Ківі, власнику МАФу «Pizza Cat» біля ЦУМу, хоча він просив продовжити договір оренди на 5 років. Але в нього, якщо я не помиляюся, договір дійсний ще до 2020 року, – каже Вадим Ямщиков, депутат Полтавської міської ради, фракція «Свобода».

Додамо, питання продовження договорів на оренду МАФів розглядають на сесіях міської ради. Нагадаємо, на сесії Полтавської міськради 16 лютого 2018 року, депутати виключили з порядку денного додаток про встановлення ще однієї «Коффішки» біля екс-кінотеатру ім. Котляревського.

Источник: kolo.news
Поделиться с новостью друзьями
Комментарии
20.03.2019 18:43 Аноним
как всегда БРЕШУТЬ сволочи и не краснеют..

От:
Проверка на человечность. Введите сегодняшнее число без ведущего нуля
Авторизация
Люди.StudClub
Имя:
Пароль:
Запомнить меня
Главная | Реклама на сайте | Контакты
Наши партнеры: