Новости ›› Полтава и область

«Збірна Кременчука» пройшла в наступний етап «Ліги сміху»

18.03.2019 14:00 | просмотров: 183
Минулої п’ятниці на телеканалі 1+1 вийшов черговий випуск гумористичного проекту «Ліга сміху», де за звання найсмішнішої команди серед інших змагаються і дві команди з Полтавщини – «Збірна Кременчука» та квартет «Fazzers».

У першій грі п’ятого сезону кременчужани виступали разом зі своїм зірковим тренером Євгеном Кошовим.

«Збірна» потрапила в батл, але їх дотепності вистачило, щоб пройти до наступного етапу.

Кременчужани не пропускають жодного сезону «Ліги сміху». В першому сезоні вони спричинили справжній фурор – зі своїх місць піднялися всі тренери, що за всі сезони «Ліги сміху» траплялося дуже рідко. Команда обрала в якості наставниці Олену Кравець.

На жаль, вже в 1/8 фіналу команда вилетіла. Настільки рано припиняти боротьбу в «Лізі сміху» команда не планувала. Ранній виліт з телевізійної ліги дозволив «Лукасу» взяти участь в «Дніпровській Лізі сміху», де вони разом з Русланом Ханумаком стали чемпіонами.Другий сезон «Лукас» почав разом з Ігорем Ласточкиним. Разом із зіркою команди «Дніпро» вони блискуче пройшли всю дистанцію, аж до фіналу, де поступилися «Прозорому гонщику» і «VIP Тернопіль».

Третій сезон для команди став поки найбільш провальним. Команда не потрапила до телевізійної ліги, а в «Київській Лізі сміху» вони вилетіли вже в 1/4 фіналу.

Четвертий сезон кременчужани грали знову з Ігорем Ласточкіним, проте повторити успіх другого сезону їм не вдалося.

Цього року «Збірна Кременчука» не єдина команда з Полтавщини, яка випробує себе в «Лізі сміху». Чи вдасться їм потрапити до зіркових наставників, стане відомо наступної п’ятниці.

Источник: kolo.news
Поделиться с новостью друзьями
Комментарии
От: franBish
Главная | Реклама на сайте | Контакты
Наши партнеры: