Новости ›› Полтава и область

ГО оголошує конкурс карикатур про передвиборчі маніпуляції

14.03.2019 11:00 | просмотров: 399
ГО «Детектор медіа» оголошує конкурс карикатур про передвиборчі маніпуляції «Антилокшина-2».

Кожен учасник або учасниця можуть надіслати лише одну роботу. ГО приймає карикатури, які розкривають проблеми популізму, дезінформації, чорного піару, замовних матеріалів, маніпуляцій, зловживань, фейків, підкупу виборців тощо. Участь у конкурсі можуть брати автори віком від 12 років.

Автори можуть натякати у своїх роботах на кандидатів чи політичні сили, але карикатури, в яких названі конкретні прізвища політиків чи партій, розглядатися не будуть. До розгляду беруться лише унікальні роботи, які ще не брали участі в конкурсах, не були опубліковані і використані в комерційних цілях.

Професійне журі обере по три переможці у двох вікових категоріях: від 12 до 17 років та 18+.

Переможці отримають грошову винагороду: перше місце — 8 тисяч гривень, друге — 5 тисяч, третє — 3,5 тисяч гривень.

Найкращі роботи презентують на виставках у Києві, Львові та Харкові.

Для участі у конкурсі:

1. Створіть у довільному жанрі карикатуру. Крім малюнка, ваша робота повинна мати назву або гасло. Якщо для вас є зручним створення робіт на папері, малюйте у форматі А3.

2. Паперові роботи надсилайте поштою (кінцева дата подання робіт за штемпелем — 14 квітня 2019 року) на адресу ГО «Детектор медіа»: м. Київ, 04071, пров. Ярославський, 7/9, офіс 10. Будь ласка, зазначте на конверті «для участі у конкурсі карикатур».

3. Готуючи цифрові роботи, дотримуйтесь параметрів: JPEG (TIFF), A-3 (420х297), 300 dpi. Готову роботу прикріпіть (або вкажіть посилання на файлообмінник) та надішліть на адресу konkurs.detectorm@gmail.com. У темі листа напишіть ваше прізвище та зазначте, що це робота на конкурс. Роботи приймаються до 14 квітня 2019 року.

4. Обов’язково вкажіть свій телефон електронну та поштову адресу, аби нам було легше з вами зв’язатися.

Презентація результатів і нагородження переможців відбудуться в Києві. Витрати переможцям за проїзд будуть відшкодовані.

Роботи повинні відповідати етичним стандартам: неприйнятним є підбурення до насильства, дискримінація за статтю, мовою, расою, релігією, національністю, регіональним чи соціальним походженням або політичним уподобанням тощо. У випадку порушення правил або відкритого плагіату роботи будуть вилучені з конкурсу без обговорення. Умови конкурсу читайте тут.

Для ґрунтовнішого ознайомлення з темою цьогорічного конкурсу карикатур рекомендуємо до щотижневого прочитання аналітичний огляд «Детектор виборів».

Дедлайн подачі карикатур — 14 квітня.

Источник: tribuna.pl.ua
Поделиться с новостью друзьями
Комментарии
От:
Проверка на человечность. Введите сегодняшнее число без ведущего нуля
Авторизация
Люди.StudClub
Имя:
Пароль:
Запомнить меня
Главная | Реклама на сайте | Контакты
Наши партнеры: