Новости ›› Полтава и область

У Полтаві пройшов перший Runday, в рамках якого представники п"яти бігових клубів провели тренування-забіг на 5 км

11.03.2019 16:00 | просмотров: 177
Сьогодні у Парку Перемога пройшов перший загальний біговий день Runday. Всі бажаючі полтавці подолали дистанцію у 5 кілометрів.

Захід у такому форматі пройшов у Полтаві вперше. У ньому взяло участь п’ять бігових полтавських клуби: «Аврора Спорт», NewRun Club, Running club Poltava, GlobalRunClubNovaPoshta і Yoda Consult.

Спочатку керівники клубів виступили з невеличкими промовами. Так, ідейний натхненник NewRun Club Андріан Литовченко ніколи б не повірив, що 1,5-2 роки тому за оголошенням у Facebook на пробіжку можна зібрати 150 полтавців:

— Подивіться, ми вже не «бігонуті», ми — нормальні. А з рештою щось не так.

Засновник бігового клубу в агентстві «Yoda Consult» Діонісій Каплін розповів, що в його організації біг — елемент корпоративної культури.

Розпочали тренування з невеликої масової розминки, щоб розігріти м’язи, необхідні для безпроблемного подолання відстані.

Захід об’єднав не лише учасників різних клубів, але й полтавців, які почали займатися бігом для здоров’я. Психолог Дмитро Медведєв раніше бігав сам, але перший в його житті забіг сподобався:

— Бігти з колективом легше, ніби пливеш у потоці. Правда, ноги несуть швидше, небезпечно прискорюючи темп. Доводилося гальмувати.

Протягом півгодини після розминки полтавці долали відстань у 10 кіл — від знаку «Парк Перемога» до ПолтНТУ і по колу до знаку.
Ініціаторка створення бігової доріжки у Корпусному парку Антоніна Білоус говорить, що такі пробіжки — дуже драйвовий метод отримати заряд зранку:

— Було важко, але неймовірно круто розуміти, що ти можеш здолати таку відстань. Думаю, 2019-ий для мене буде активним в плані тренувань і долучення до цієї культури, що так динамічно розвинулася у Полтаві.

Источник: poltava.to
Поделиться с новостью друзьями
Комментарии
От:
Проверка на человечность. Введите сегодняшнее число без ведущего нуля
Авторизация
Люди.StudClub
Имя:
Пароль:
Запомнить меня

RSSКоментарии

20:23 Пушистичка: нуну
13:39 Пушистичка: ахаааах
Добавить новость
Новостной информер new
Свежие новости всегда на страницах Вашего сайта
Реклама:
Главная | Реклама на сайте | Контакты
Наши партнеры: