Новости ›› Полтава и область

Школярів Полтавщини запрошують взяти участь у конкурсі есе «Здоров"я. вибір кожного»

20.02.2019 12:00 | просмотров: 203
Громадська організація «Здорове людство» спільно з партнерами проводять конкурс «Здоров’я. Вибір кожного» у формі есе. Подати роботи можна до 10 квітня.

Хто може взяти участь у конкурсі та що для цього потрібно
Участь у конкурсі можуть взяти учні 9-10 класів загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв. Для цього потрібно підготувати унікальне есе українською мовою на 2500 знаків. Тема — «Здоров’я. Вибір кожного».

Роботу надішліть на електронну адресу: z-vk@i.ua. Файл назвіть, як і саме есе та допишіть своє ім’я і прізвище латиницею.

Крім роботи організатори просять надіслати лист про себе у довільній формі. Також вкажіть прізвище, ім’я, по батькові, дату народження, назву населеного пункту та поштовий індекс, назву навчального закладу та клас чи курс, контактні дані: номер телефону та адресу електронної пошти.

Чому конкурс есе
Щоб дати можливість висловитися і:

нагадати про важливі речі одноліткам. Зокрема про те, що життя та здоров’я — найбільша цінність для людини;
почути думку видатних українців про твій стиль написання;
отримати приз, якщо твоя робота виявиться одною з кращих на думку журі.
Автори найкращих робіт отримають призи та можливість побачити свої твори на Інтернет-ресурсах із великою аудиторією читачів. А навчальні заклади переможців отримають відзнаки.

Про організаторів
Громадську організацію «Здорове людство» створили в 2008 році в Києві.

У ГО надають соціально-психологічну підтримку дітям із важкими захворюваннями (ВІЛ/СНІД, рак) та їхнім сім’ям, а також опікуються профілактикою нових випадків ВІЛ та раку серед українців. ГО «Здорове людство» — ініціатор Всеукраїнського соціально-освітнього волонтерського проекту «Здоров’я. Вибір кожного» з профілактики ВІЛ/СНІДу та онкологічних захворювань серед підлітків і молоді, втілюваного з 2016 року в форматі лекцій-бесід з використанням мультимедіа в школах та закладах професійно-технічної освіти.

ПОІППО за матеріалами Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА

Источник: poltava.to
Поделиться с новостью друзьями
Комментарии
От:
Проверка на человечность. Введите сегодняшнее число без ведущего нуля
Авторизация
Люди.StudClub
Имя:
Пароль:
Запомнить меня
Главная | Реклама на сайте | Контакты
Наши партнеры: