Новости ›› Полтава и область

Завдяки реалізації програми «Бюджет участі» у Полтаві: незабаром одна з бібліотек стане сучасною культурно-мистецькою платформою

06.02.2019 16:00 | просмотров: 251
Незабаром бібліотека-філіал №4, що на вулиці Європейській, 141 стане справжньою літературно-мистецькою платформою, сучасним простором для зустрічей, творчості. Одним з проектів-переможців програми Партиципаторного бюджетування у 2018 році став проект «Бібліохаб». Полтавці віддали за нього 837 голосів.

Згодом у бібліотеці-філіалі №4 будуть проведені ремонті роботи, сюди закуплять нове обладнання, стелажі та полиці для книг. Відновлення бібліотеки стало можливим завдяки реалізації програми «Бюджет участі». Автор проекту – завідувачка закладу Ганна Панюта:

– Багато людей вважають, що до бібліотек зараз вже ніхто не звертається. Це хибна думка. Ми маємо чимало відвідувачів, серед яких, як постійні, так і нові. Не примусити, а зацікавити – ось наше основне завдання. Чим у нас цікавіше, тим більше до нас приходять. Ми влаштовуємо різні зустрічі з письменниками, творчі вечори тощо. Звісно ж, треба тримати руку на пульсі і не відставати від сучасності. Власне, так і виникла ідея подати проект. Ми дуже хотіли, аби наша бібліотека була справжнім культурно-мистецьким майданчиком. Місцем, куди можна прийти почитати, відпочити думками, відволіктися, попрацювати. Тут можна буде показати свої ідеї, почути чиїсь. Сюди можна буде прийти навіть з маленькими дітками, адже для них буде облаштована дитяча кімната.
Серед тих 837 небайдужих полтавців, які віддали свій голос саме за цей проект чимало і відвідувачів бібліотеки. Це і ті, хто ще ходить до молодшої школи, і ті, хто до молодшої школи вже водять своїх онуків. Голосувати можна усім жителям міста, яким виповнилось 16 років. Маленькі читачі приводили сюди своїх батьків, аби ті підтримали ініціативу щодо осучаснення бібліотеки.

З робочим візитом відвідав бібліотеку голова робочої групи «Бюджету участі» у Полтаві, депутат Полтавської міської ради Олександр Глазов.

– Ми зустрічаємося з усіма авторами проектів. Маємо розуміти, що і як бачить автор, аби втілити ідею максимально так, як то заплановано, адже це ініціативи наших полтавців щодо позитивних змін у нашому місті. Проект «БібліоХаб» – один з найцікавіших. Він отримав прихильність майже від тисячі полтавців. Час не стоїть на місці і території для читання мають теж бути сучасними.

Директорка Полтавської міської централізованої бібліотечної системи під час обговорення майбутньої оновленої території зауважила, що територія буде подлена на зони, кожен відвідувач матиме змогу обрати для себе ту, де йому буде комфортно.
Поделиться с новостью друзьями
Комментарии
От:
Проверка на человечность. Введите сегодняшнее число без ведущего нуля
Авторизация
Люди.StudClub
Имя:
Пароль:
Запомнить меня
Главная | Реклама на сайте | Контакты
Наши партнеры: