Новости ›› Полтава и область

У Полтаві презентують можливості для навчання у одному з кращих університетів України!

04.02.2019 18:00 | просмотров: 214
5 лютого о 17:00 у приміщенні ГО "Нова Полтава" (вул. Котляревського, 6) відбудеться зустріч із Матвієм Духом, керівником рекрутингового відділу Українського католицького університету, кращого ВНЗ за рівнем ЗНО вступників!

Впродовж свого турне представники Українського католицького університету проведуть презентації у Полтаві, Харкові, Києві, Луцьку та Рівному. В кожному місті команда рекрутингу Університету поспілкується з учнями 10-11 класів. Команда також зустрінеться зі студентами місцевих університетів, розповість про магістерські програми УКУ та про унікальну можливість взяти участь у проекті MA УКУ: Demo`2019.

Команда рекрутингу УКУ радо запрошує всіх охочих зустрітися та дізнатися більше про можливості навчання та розвитку в Університеті.

Організатором заходу є полтавський осередок Української академії лідерства - десятимісячна програма особистісного та суспільного розвитку для випускників середніх шкіл. Місією Академії є вплив на глибинні соціальні процеси в українському суспільстві шляхом формування майбутніх лідерів.

Вхід вільний. У разі додаткових запитань звертайтеся за телефоном +380950769879 (Мар’яна), https://www.facebook.com/ulapoltava/
Поделиться с новостью друзьями
Комментарии
От:
Проверка на человечность. Введите сегодняшнее число без ведущего нуля
Авторизация
Люди.StudClub
Имя:
Пароль:
Запомнить меня

RSSКоментарии

20:23 Пушистичка: нуну
13:39 Пушистичка: ахаааах
Добавить новость
Новостной информер new
Свежие новости всегда на страницах Вашего сайта
Реклама:
Главная | Реклама на сайте | Контакты
Наши партнеры: