Новости ›› Полтава и область

На перехресті вулиць Європейської та Шевченка почав протікати перехід, реконструйований за 12 млн. грн.

30.01.2019 14:00 | просмотров: 559
Стик скляних панелей із початком відлиги почав пропускати талу воду, яка вільно стікає на сходи підземного переходу

Минуло більше місяця відтоді, як працівники ТОВ «Асфер груп» завершили реконструкцію підземного переходу на перехресті вул. Європейської та Шевченка. Ремонтні бригади наново улаштували бетонну основу та переклали гранітні плити. Окрім цього вони накрили входи до підземного простору скляними навісами. Останнє ремонтники зробили вже в зимовий період, у грудні місяці.

Із початком відлиги сьогодні на вході до підземного переходу з боку вул. Шевченка (від центрального ринку) стик скляних панелей почав протікати. Великі каплі падають на сходи переходу. Очевидно, що так не повинно бути. Тим більше, що з поверненням морозів — на гранітних сходах утвориться небезпечна льодова кірка.

З огляду на це нагадаємо про загальні витрати з міського бюджету, які направили на згадані ремонтні роботи.

Реконструкція підземного переходу на перехресті вулиць Європейської та Шевченка обійшлася місту в 11 млн 992 тис. грн. З них 11 млн 414 тис. грн — виплатили будівельникам з ТОВ «Асфер груп», а 565 тис. грн — заплатили ФОП Яні Мурзі за дві версії проекту та авторський нагляд. Ще 13,2 тис. грн отримало ТОВ «Експертиза ЗО» за експертизу проекту.

До слова, якщо «закапає» в переході на розі вулиць 1100-річчя Полтави та Соборності, то нагадаємо й про ці витрати. Так, загальна витрати склали 8 млн 935 тис. грн. З них 8 млн 374 тис. грн — виплатили підряднику ТОВ «Асфер груп». 548 тис. грн — отримала ФОП Яна Мурза за проекти та авторський нагляд. Ще 12,3 тис. грн отримало ТОВ «Експертиза ЗО» за експертизу проекту.

Нагадаємо, у серпні 2017 року УЖКГ двічі замовляло капремонти переходів біля Центрального ринку та Будинку зв’язку ТОВ «Техно Холдинг» і ТОВ «Інтехсервіс». За попередньою версією проекту від ФОП Мурзи переходи не мали навісів, а очікувана вартість робіт складала 2,8 млн грн. Обидва підрядники на етапі демонтажу гранітних плит відмовились від виконання робіт і повернули попередню оплату. На початку 2018 року УЖКГ вирішило відмовитися від капремонту і провести реконструкцію. Відповідно до нового проекту ФОП Мурзи очікувана вартість робіт зросла до 25,5 млн грн. У результаті договір підписали із ТОВ «Асфер Груп», яке зголосилося виконати роботи за 24 млн грн. В результаті, відповідно інформації порталу публічних фінансів Є-data, за реконструкцію двох переходів впродовж 2017-2018 років УЖКГ заплатило 20 млн 927 тис. грн.

Зазначимо, що правоохоронці продовжують розслідувати справу можливого заволодіння коштами під час ремонту підземних переходів. Тиждень тому слідча суддя Октябрського райсуду Полтави Алла Троцька задовольнила клопотання слідчого на отримання доступу до документів УЖКГ, які стосуються роботи «Асфер груп».

У червні тодішній міський голова Олександр Мамай обіцяв до кінця 2018 року відремонтувати переходи на 70-80%, однак підрядна організація встигла виконати замовлення на 100%.

Источник: poltava.to
Поделиться с новостью друзьями
Комментарии
30.01.2019 15:39 iluminati
как всегда - очередной распил бабок...

От:
Проверка на человечность. Введите сегодняшнее число без ведущего нуля
Авторизация
Люди.StudClub
Имя:
Пароль:
Запомнить меня
Главная | Реклама на сайте | Контакты
Наши партнеры: