Новости ›› Полтава и область

Полтавські родини можуть прийняти іноземних волонтерів, які місяць навчатимуть англійської, арабської, турецької, хінді та китайської мов

27.12.2018 10:00 | просмотров: 268
З 21 січня до 5 березня полтавські родини можуть стати учасником програми «Host Family». Суть у тому, щоб від двох до шести тижнів прийняти у себе вдома іноземного волонтера. Ці люди приїздять до Полтави в рамках мовної школи від молодіжної організації AIESEC.

Ідея програми «Host Family» у тому, що родина у Полтаві приймає у себе волонтера з певної країни. Протягом кількох тижнів ці полтавці підвищать свій рівень володіння англійською та дізнаються про іншу культуру.

Учасниця AIESEC Ольга Євтушенко влітку приймала участь у «Host Family»:

— П’ять тижнів у мене жив хлопець з Китаю. Спершу, як і більшість, мали мовний бар’єр. Тому спочатку спілкувалися через перекладач, потім пробували говорити. До закінчення програми могли на базовому побутовому рівні спілкуватись.

Ольга розповідає, що для неї участь у програмі — можливість дізнатися про культуру іншої країни дійсно цікаву інформацію, те, що не прочитаєш в інтернеті:

— Ще це — нові знайомства і дружба з людьми з різних куточків планети. Вдячна програмі, що допомогла подолати мовний бар’єр, розширила світогляд та познайомила з іншою культурою.

Для участі необхідна наявність спального місця для волонтера, доступ до кухні та ванної кімнати. Реєстрація за посиланням: http://bit.ly/hostfamily2019

У разі виникнення питань: 099-52-53-227 (Ольга).

Анна Супруненко
Поделиться с новостью друзьями
Комментарии
От:
Проверка на человечность. Введите сегодняшнее число без ведущего нуля
Авторизация
Люди.StudClub
Имя:
Пароль:
Запомнить меня
Добавить новость
Новостной информер new
Свежие новости всегда на страницах Вашего сайта
Реклама:
Главная | Реклама на сайте | Контакты
Наши партнеры: