Новости ›› Полтава и область

У Полтаві хочуть купити кілька десятків тролейбусів за 10 мільйонів євро

06.12.2018 12:00 | просмотров: 222
Наступного року в Полтаві може побільшати комунального транспорту. Планують закупити нові тролейбуси та автобуси.

– Ми чекаємо від держави конкретних цифр по прийнятому Державному бюджеті, щоб знати, яке отримаємо навантаження та нові додаткові витрати. Будемо формувати бюджет і виходити з пропозиціями до депутатів про закупівлю автобусів для комунального підприємства. По-іншому вирішити цю проблему з транспортом ми не зможемо, – каже секретар Полтавської міськради Олександр Шамота.

Нині КП «Полтаваелектроавтотранс» має 10 комунальних автобусів та 46 тролейбусів. Ще 10 автобусів з підприємства були вилучені для потреб АТО. За цей час жодного нового автобуса куплено не було.

Крім того міська влада хоче за кредитні кошти Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) купити наступного року 50 нових тролейбусів. Для цього позичають в ЄБРР 10 млн євро.

– З цих 10 мільйонів євро, 8 мільйонів – кошти ЄБРР і 2 мільйони – допомога у вигляді гранту. Відсоткова ставка буде визначена після того, як ЄБРР вийде з пропозицією, вони аналізують зараз стан тролейбусного господарства, проводять аудит тролейбусного ДЕПО, – каже Шамота.

Кредит дають на термін до 10 років.

Источник: kolo.news
Поделиться с новостью друзьями
Комментарии
От:
Проверка на человечность. Введите сегодняшнее число без ведущего нуля
Авторизация
Люди.StudClub
Имя:
Пароль:
Запомнить меня

RSSКоментарии

20:23 Пушистичка: нуну
Добавить новость
Новостной информер new
Свежие новости всегда на страницах Вашего сайта
Реклама:
Главная | Реклама на сайте | Контакты
Наши партнеры: