Новости ›› Полтава и область

Міжнародна ГО «AIESEC в Україні» у Полтаві оголосила про набір активістів

26.11.2018 12:00 | просмотров: 535
У Полтаві відкрили відокремлений підрозділ ВМГО «AIESEC в Україні». Організація діє у 12 містах України. Наразі її учасники оголосили про набір волонтерів.

Ідея створення відокремленого підрозділу у Полтаві виникла восени 2017 року. Саме тоді студент Богдан Гутиря загорівся цією ідеєю.

У червні-липні полтавський осередок AIESEC провів проект Language school. У його рамках близько 200 полтавців вивчали англійську та китайську мови з 12 волонтерами з шести країн.

Наприкінці літа – на початку осені під керівництвом Яни Андрусь «айзеківці» долучилися до проекту World Cleanup Day, де волонтери з Італії та Туреччини допомагали ГО «Нова Полтава» підготуватися до Всесвітнього дня прибирання.
На сьогодні до складу локального комітету входить 11 молодих активістів. Його президент Ольга Євтушенко планує реалізувати ще три проекти взимку та залучити 36 волонтерів з різних країн:

— Ми хочемо втілити масштабні і яскраві проекти. Тому активну молодь у Полтаві, яка б хотіла стати частиною локальних змін. Відомо, що навики, отримані у громадському житті, дуже допомагають у подальшій роботі — люди стають ініціативнішими, готовими брати на себе відповідальність і досягати поставлених цілей. Тому ми пропонуємо досвід, який мало де можна отримати.
Набір активної молоді триває від 17 до 29 років до 7 грудня за телефоном: 099-525-32-27 (Ольга.)

Анна Супруненко


Поделиться с новостью друзьями
Комментарии
26.11.2018 17:49 Аноним
Чи буде знову така Language School? Обіцяли взимку, коли починається???

03.12.2018 12:31 Ольга
Добрий день! Так, буде! Заняття розпочинаються 28 січня і триватимуть до 1 березня. Реєструйтеся за посиланням: http://bit.ly/language2019

От:
Проверка на человечность. Введите сегодняшнее число без ведущего нуля
Авторизация
Люди.StudClub
Имя:
Пароль:
Запомнить меня
Главная | Реклама на сайте | Контакты
Наши партнеры: